YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cüler canlı yayında Erdoğan'ın çağrısına bakın ne tepki verdi!
15 Temmuz darbe girişimi gecesi internet üzerinden canlı yayın yapan STV eski muhabiri Şemsettin Efe ve Zaman Gazetesi eski yazarı Kerim Balcı, Erdoğan'ın halkı darbeye karşı koymaya çağıran konuşmasını duyunca şoke oldu.
FETÖ'cüler canlı yayında Erdoğan'ın çağrısına bakın ne tepki verdi!
01 Ağustos 2016 / 14:43 Güncelleme: 01 Ağustos 2016 / 14:44

Kerim Balcı, Erdoğan'ın halkı sokağa davet ettiğini öğrendikten sonra, "bu bizzat Cumhurbaşkanlığı'nın sitesinden falan gelen bir şey mi?" diye program sunucusu Efe'den teyit istiyor. Bir süre sessiz kalan Balcı ardından Erdoğan'ın halkı sokağa çağırmasının vahim hata olduğunu söylüyor.

Balcı, "Bizim halkımız bırakın G3 kurşununa karşı durmayı, yerde yatmayı bilmez. Askerliklerini ücretli yaptılar" diyor. Erdoğan'ın direnmek yerine cuntacı askerler ile "pazarlık" yapması gerektiğini vurgulayan Balcı, "Cumhurbaşkanı'nın söylemlerinin ve söylediklerini herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Zaten akli melekelerinin koruyacak bir durumda olduğunu zannetmiyorum" diye konuşuyor.

 // atak
Yazıklar olsun birde bu vatandan ekmek yiyorlar,israil in köpekleri bunlar...
01 Ağustos 2016 20:44
 // Sadettin
Bunlar ( fetö) tam bir vatan haini çetesi. Aşağıladığınız o halk size esas son darbeyi vurmuştur......
01 Ağustos 2016 19:28
içeride çürümeli
 // hamuğur
ya eyy şanlı devletimin şanlı reisi ve şanlı hakiki samimi müslüman hakimleri savcıları bu adam nerede ya nerede bu adam neredeeeeee içeride çürümeye başlaması gereken bir adam değil mi bu vatandaşların ferasetine bırakıyorum....
01 Ağustos 2016 18:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler