YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cü yazar uçtu: Ya Gülen'den özür dilersiniz ya da...
FETÖ'nün kalemşörlerinden Bahri Şenkal, “Gülen’den özür dilemez ve gönlünü almazsanız, büyük bir savaş çıkacak, büyük bir afet gelecek ve bütün dünya helak olacak” dedi. Şenkal daha önce de "Allah'ın yeni bir din gönderebilir" demişti.
FETÖ'cü yazar uçtu: Ya Gülen'den özür dilersiniz ya da...
14 Aralık 2015 / 16:00 Güncelleme: 14 Aralık 2015 / 16:11

Gülen örgütünün ilk yayın organlarından Sızıntı Dergisi’nin ve Zaman yazarı Bahri Şenkal, son FETÖ operasyonlarından sonra çıldırdı.

FETÖ’ye yakın bir haber sitesinde yazan Bahri Şenkal, “Gülen’den özür dilemez ve gönlünü almazsanız, büyük bir savaş çıkacak, büyük bir afet gelecek ve bütün dünya helak olacak” iddiasında bulundu.

İşte FETÖ'cülerin olaylara bakışını gösteren Sızıntı yazarının o ilginç yazısından bazı bölümler;

ÇOCUKLARINIZDAN TORUNLARINIZDAN ÇIKACAK!

Sizce Allah böyle bir zulmü böyle bir vahşeti böyle bir cehaleti karşılıksız bırakır mı?

Bizden, sevdiklerimizden, çocuklarımızdan, torunlarımızdan çıkartmaz mı?

Çıkartır değil mi?

BÜYÜK BİR AFET GELECEK BÜTÜN DÜNYA HELAK OLACAK!

Hem de fazlasıyla çıkartır değil mi?

İşte masum ve mazlum Hizmet Hareketi'ne yapılan zulüm de aynı böyledir ve Allah bunun hesabını bu toplumdan mutlaka soracaktır!..

Hem de misliyle çıkartacaktır!..

Allah bilir tabii ki ama bunun karşılığı ya bizleri evimizden ocağımızdan, yurdumuzdan, yuvamızdan edecek, süründürecek, telef edecek çok büyük bir savaş ya da çok büyük bir afet, hatta belki de ikisi birden olacaktır!..

TERCİH SİZİN YA GÜLEN'DEN ÖZÜR DİLEYİN YA DA SONUCUNA KATLANIN!

Bununun işaretleri de açık açık görülmekte ve bu toplumun helaki adım adım hatta koşa koşa gelmektedir!..

Şimdi önümüzde sadece iki seçenek var!..

Ya hiç vakit geçirmeden tövbe edip, özür dileyip, gönül alacağız ya da helak olup gideceğiz!..

Evet, tercih bizim!..

"Allah'ın yeni bir din gönderebilir" demişti

Gülen Hareketi'nin Sızıntı ve Aksiyon dergisilerinde yazarlık yapan Bahri Şenkal, sosyal medya üzerinden skandal bir paylaşımda bulunarak Allah'ın yeni bir din gönderebileceğini söylemişti.

rs1-542.jpg

 // Rasim DUMAN
CHP Bediuzzaman Hazretleri'ni 30 sene hapislerde curuttu, bu memlekette aziz dinimizi bogmak icin elinden geleni yapti ve yapiyor, siz bu partiye, hatta HDP'ye oy verilmesini tavsiye ettiniz!...
14 Aralık 2015 17:58
 // Rasim DUMAN
Universite sinav sorularini calarken, devletin mahrem sirlarini elde ederken, MİT Tirlarini durdurup devletimizi kafirlere jurnallerken, siyonistlerle al takke ver kulah yaparken, hangi fikhi hukumlere yaslandiniz ?! Ne kadar yuzsuz ve arsizsiniz yahu !...
14 Aralık 2015 17:54
 // Rasim DUMAN
Din namna F.GULEN'in "intihal" kitaplarindan baska ne biliyorsunuz? Mesela fikih,tefsir, akaid namina ne biliyorsunuz? Ulul'emr'e itaat nedir sizce? Tesettur "furuat" midir? Tecessusun hukmu nedir? Kendi ulkesinin idarecilerine karsi kafirler ile ittifak kurmanin bir hukmu, ictihadi, fetvasi var midir? Ulkenizin insanlari beynelmilel sularda İsrail tarafindan katledilirken F.GULEN hangi dini hukme dayanarak İsrail'den yana tavir aldi?...
14 Aralık 2015 17:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler