YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cü profesör Özsoy'un 'darbe' hesabı tutmadı
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi öncesi yayınlanan açıklamalarıdna Prof. Dr. Osman Özsoy, yüzde 50 diye tabir ettiği insanların sokağa çıkmayacağını, yürekli komünistlerin sokağa çıkacağını söylemişti.
FETÖ'cü profesör Özsoy'un 'darbe' hesabı tutmadı
01 Ağustos 2016 / 11:10 Güncelleme: 01 Ağustos 2016 / 11:17

Darbe girişimi öncesi yayınlanan bir videoda Prof. Dr. Osman Özsoy, sağcıların korkacağını yürekli komünistlerin sokağa çıkacağını söylüyor.

Prof. Dr. Osman Özsoy'un darbe girişimi öncesi FETÖ terör örgütüne yaptığı güzellemelerin videosu ortaya çıktı.

Özsoy, yüzde 50 diye tabir edilen insanların sokağa çıkma yasağı ilan edildiğinde kendilerini savunmak için sokağa çıkmayacağını söylüyor, bu kişilerin demokrasi için mücadele etmeyeceğini öngörüyor:

İŞTE O SKANDAL SÖZLER

"Yüzde 50 desteği falan iplemeyin. Ben siyaset bilimi profesörüyüm ya. Alt yazı geçin televizyon kanallarından yarın sokağa çıkma yasağı var diye bakın sokağa çıkıyorlar mı?

Hocaların evleri cami avlusundadır. Namaza bile geçmezler korkularından. Türkiye'de insanların demokrasi için sahaya çıkmak gibi bir hassasiyeti yok. Bunlar kuru kalabalıklar.

3 TANE YÜREKLİ KOMÜNİST...

Yine 3 tane yürekli komünist Taksim Meydanı'nı zorlayacaktır. Bir tane sağcı aydın bile çıkmayacaktır. Dolayısıyla sağ kesimde bir tane Ahmet Altan var mı? Sağ televizyon kanallarında bir tane Fatih Portakal var mı?"

İşte o video:

 // Akif
Hain Fetö Allah'ı inkar şirk haşa yok zannetti fıravunun anlayışı lanet olsun size...
01 Ağustos 2016 16:35
bu adama ne yapacaksınız, hangi okula hoca edeceksiniz.ODTÜ ye mi.
 // hursit dilaver
gene duramadım.bu adamın profluk ünvanını geri alın.bana da hak hukuk adalet falan demeyin.bunlar ilker başbuğu içeri attılar yahu.o kadar suçsuz subayı binbir iftira ile tıktılar.ne işadamları himmette aksaklık yaptı diye malları gitti.hapislerde çürüdü.EN BÜYÜK OIO ŞİRKETİ SAHİBİ HALA AZERBAYCANDA GELEMİYOR,KORKUSUNDAN.siz bir hain görüşleri olan profun diplomasını iptal edemiyormusunuz.OLMAZ İŞTE.KENDİNİZİ GÖSTERİN ARTIK.bilirim sizi. kurtulmak için ODTÜye gönderirsiniz.ne yapalım dersiniz....
01 Ağustos 2016 Pazartesi 16:05
aman siz merhametli olun da AB ye falan yaranın.
 // hursit dilaver
bir de AKP uyelerinin mal varlığına el koyun, ülkenin dış borcu biter demişti.. hemen FETÖcülerin mal varlığına el koyun ki, dış borcu bitirelim. eger onlar iktidara gelseydi, bu prof osman sayesinde bunu yapacaktı. siz de karşılık olarak yapın.hatta bu adamın profluk ünvanını geri alamıyormusunuz yahu.. bu ne pısırıklık. hala mı FETÖ DEN KORKU VAR....
01 Ağustos 2016 Pazartesi 14:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler