YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ’cü komiser FBI’dan para aldığını itiraf etti
New York'ta Reza Zarrab'ın yargılandığı kumpas davasında, tanık olarak ifade vermeye devam eden firari FETÖ'cü komiser Hüseyin Korkmaz, FBI'den 50 bin dolar aldığını itiraf etti.
FETÖ’cü komiser FBI’dan para aldığını itiraf etti
13 Aralık 2017 / 02:51 Güncelleme: 13 Aralık 2017 / 02:57

New York'taki Türkiye'ye kumpas davasında tanık olarak ifade veren FETÖ'cü komiser FBI ile FETÖ'nün gizli ortaklığını deşifre eden ifadeler kullandı.

ABD medyasından davayı takip eden gazeteciler, firari FETÖ'cü komserin FBI'den 50 bin dolar aldığını itiraf ettiğini söyledi.

FETÖ'cü Korkmaz, 17-25 Aralık kumpas soruşturmasında davada hiçbir şekilde yer almadığını ifade ederken, ABD'deki yargılamada ise tam tersini belirtti. Korkmaz, mahkemede "17-25 Aralık davası tamamen bana bağlıydı" ifadelerini kullandı.

Hakan Atilla'nın avukatları ise "Hüseyin Korkmaz'ın Türkiye'den sağladığı delillere yönelik" itirazlarını aktardı.

ABD'de Hakan Atilla davasında tanık olarak dinlenen FETÖ firarisi eski Komiser Yardımcısı Hüseyin Korkmaz, Türkiye'den nasıl kaçtığını ve kaçarken 17-25 Aralık kumpasına ait belgeleri nasıl beraberinde kaçırdığını anlatmıştı.

 

bu işte olan hata benim yüzümden..
 // hursit dilaver
adam burada 17/25le ilgim yok,basit bir 657ye bağlı dar gelirli memurum dedi,yırttı. böyle dediği için yırttı.yani 17/25 de ne ki yahu diyerek adliyemizi ikna etti demek.sonracığıma amerikalara uçuverdi. ve anaaaa..baksanıza 17/25İ BEN PLANLADIM YAPTIM demeye başladı. hangisi doğru yahu..bir yerde hata var.bende mi acep diyorum.can dündar da suçsuzum dedi,ABD bakanının torpili ile uçtu.keşke enis berberoğlu da uçabilseydi.ELBET SEN GAZETECİSİN,SENİN KILINA DOKUNAMAZLAR.HELE DEVLET KURAN VESAYETÇİ PARTİ MEBUSUSUN.ARKANDA MERKEL MEDYASI,LAİKÇİ TAYFA VAR. KORKMA,YÜRÜ BRE HIZIR PAŞA dediler. ama o CHP merkezinde maskeli 2 şövalyenin evrakını alan KK da sen kimsin,cemalini bahşet nasıl demedi....
13 Aralık 2017 Çarşamba 14:13
 // bascavus
feto ve feto culerin vatan hainleri oldukları artık hiç şüphe götürmez cezaları idamdir...
13 Aralık 2017 07:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler