YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cü hainlerin panik taktiği!
FETÖ’cü başkomiserin cezaevinden aradığı eşine söylediği, "Az kaldı güzelim çıkacağız. Çıkmakla kalmayacağız, biz onları sokacağız içeri " şeklindeki ifadeler örgütün panik dalgası planını gözler önüne serdi.
FETÖ'cü hainlerin panik taktiği!
09 Ekim 2016 / 12:55 Güncelleme: 09 Ekim 2016 / 12:55

FETÖ bu kez de cezaevindeki üyeleri üzerinden propaganda peşinde. 'FETÖ üyeliği' ve 'darbe girişimi' suçlarından 30 Temmuz'da tutuklanan eski başkomiser Fatih Günay'ın eşiyle gerçekleştirdiği telefon görüşmesi, örgütün amacını ortaya koydu.

RÜYADA YAŞIYORLAR

Malatya Cezaevi'nde tutuklu bulunan Günay, 27 Eylül'de eşiyle yaptığı konuşmada, “Gazeteden, radyodan takip ediyorum, ortalık çok karışacak. Dışarı çok çıkmayın, gıda maddelerini arttırın” diyor. Eşi S. Günay ise “Birazdan çıkar alırım. 

Annem rüyasında seni görmüş, eve gelmişsin, yüzün pırıl pırıl” diye konuşuyor. Fatih Günay da “Geleceğiz geleceğiz. Lamı cimi yok. Allah'ın izniyle çıkacağız. Vatanımız ve milletimiz için çalıştık. Dışarıdaki ite puşta yem olacak değiliz. 

Aralık ayını görmeyiz, Kasımda çıkarız” karşılığını veriyor. Dinlenildiğini bilmesine rağmen Günay'ın açık açık bu ifadeleri kullanması örgütün kuyruğu dik tutma çabası ve algı operasyonu olarak nitelendirildi.

'ZIRVASINDAN ZİRVESİNE'

Günay konuşmasının devamında, “Telefonu dinleyenler de 'bunlar ne konuşuyor' gibi düşünebilirler. Az kaldı güzelim çıkacağız. 3-5 kişi değil, toptan hepimiz çıkacağız. Yani biz çıkmayacağız tek. Tüm Türkiye çıkacak zindandan. 

Çıkmakla kalmayacağız, biz onları sokacağız içeri. Zırvasından zirvesine, itine kopuğuna, bürokratından bilmem neyine...” şeklinde konuşuyor. Günay'ın 'zırvasından zirvesine' ifadesini teröristbaşı Fetullah Gülen de bir beddua seansında kullanmıştı.


YENİŞAFAK

PUŞTLAR CEZA EVİNDE DEĞİL TATİL YERİNDE
 // KASTAMONULU
İÇERDEN 80 MİLYONU TEHDİT EDİYORLAR BUNLARIN BURNUNDAN FİTİL FİTİL GETİRMEZSENİZ KİMDEN OY ALACAKSINIZ KİMDEN....
09 Ekim 2016 Pazar 18:04
 // Milli irade
Rasim bey korkarım bunların yaptığı yanlarına kalacak gibi. İdam yok. Ağırlaştırılmış hapis yok demekki bunlara. Adamlar istediği gibi bilgi alıp veriyorlar hala içerde.... Bu halk idam istedi, meclis olur dedi, cumhur başkanı gelirse onaylarım dedi... Eee daha ne bekliyoruz... Asalım gitsin bu şerefsizleri... Hain beslemeyelin. Potansiyel hain bunlar. Pişmanşık yok asla......
09 Ekim 2016 17:49
 // izmir izmirli
Neolur devlet yetkilileri kulak versin bu darbeci ve yandaşlarını, fetöcülerin küllüsünün icabına baksınlar onların ellrini kollarını heryönden öğle bağlasınlarki ellerine fırsat geçsede bişey yapamasınlar ki rabbim an bile fırsat vermesin yoksa bu hainler kafirdende yahudidende beter kıyım yapacaklar kendi insanlarına.tek çare idam gibi gözüküyor.neolur yargılama falan sadece zaman kazandırıyor onlara...
09 Ekim 2016 17:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler