YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cü Enes Kanter'den skandal Gülen tweeti
FETÖ'cü Enes Kanter, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Fethullah Gülen ile ilgili tweet'ler atıyor. Kanter'in bu tweet'lerine ise sosyal medyadan büyük tepki yağıyor.
FETÖ'cü Enes Kanter'den skandal Gülen tweeti
26 Temmuz 2016 / 11:32 Güncelleme: 26 Temmuz 2016 / 16:13

Tepkiler üzerine Kanter, "Tüm kainata duyurulur! Yaz Tarih: Assanız da, kesseniz de, öldürseniz de, vallahi, billahi, tallahi, ne Hocaefendi'yi ne de bu Hizmet'i bırakıyorum" açıklamasını yaptı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Fethullah Gülen'in yanına gittiğini açıklayan basketbolcu Enes Kanter, sosyal medyada büyük tepki çeken tweet'ler paylaşmayı sürdürüyor.

Kanter, attığı tweette "Tüm kainata duyurulur! Yaz Tarih: Assanız da, kesseniz de, öldürseniz de, vallahi, billahi, tallahi, ne Hocaefendi'yi ne de bu Hizmet'i bırakıyorum" ifadelerini kulandı.

1-20160726113313.jpg

Türkiye'de yapılan darbe girişimlerinin ardından, Oklahoma City Thunder forması giyen Enes Kanter, twitter adresinden ölüm tehditleri aldığını söyledi. Kendisine yöneltilen söylemleri twitter adresinden paylaşan Enes Kanter'in paylaşımları , Amerikan basınınında da kendine yer buldu.

"MEVCUT YÖNETİMLE PROBLEMİ VAR"

Amerika'da yayın yapan haber kanalı ESPN, Enes Kanter'in ölüm tehditlerini aldığını söyledi. ESPN haberinde, Enes Kanter'in twitter adresinden yaptığı söylemlere atıfta bulunarak, oyuncunun Türkiye'deki mevcut yönetim ve milli takım antrenörü Ergin Ataman'la olan söz düellosundan bahsetti.

NBA'de, Oklahoma City Thunder forması giyen basketbolcu Enes Kanter, ülkemizde yaşanan darbe girişiminin ardından Twitter hesabı üzerinden Gülen'in bir yazısını paylaştı.

vah vah..
 // vatandaş
Enes Kanter, senin akıl Kantar'ın FETÖ terör örgütünü anlamaya yetmemiş demek ki.. yazık... bu işler basket atmaya benzemez.. aklını kiraya vermişsin......
26 Temmuz 2016 Salı 18:30
 // Oguz
Ulan sen adammisin alcak, al o iblis fetoyu basina cal, sizin hepinizin sütü bozuk, bu millet sizlere sonsuza kadar lanet okuyacak, sizler her iki dünyanizida kaybettiniz, Rabbim sizlere Gahhar sifatiyla muamele etsin....
26 Temmuz 2016 17:21
Boş verin bu tipleri
 // Sıtkı Sıyrılmış
Ya anlamıyorum böyle insanların gündemi işgal etmesini. Ne özelliği var ki bu kadar görüşlerine yer verip devletin varlığına kast edenlerin dolaylı reklamını yapmaya. Alt tarafı bir topun peşinde koşan birisi. Ne şahsının, ne söylediğinin, ne düşündüğünün, ne de yaptıklarının zerre kadar önemi yok. Ben cehaleti ve sapkınların tarafını seçtim diyorsa varsın yol alsın. Bu tip şaklabanları gündeme getirip olmayan bir önemi bu adamlara vermeyin lütfen. ...
26 Temmuz 2016 Salı 17:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler