YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ şüphelisi korgeneral gayrimenkul zengini çıktı
FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan ve TSK'dan ihraç edilen eski Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral Talu adına kayıtlı 17 katlı on, 18 katlı üç, 25 katlı beş betonarme apartman ve arsa bulunduğu belirlendi.
FETÖ şüphelisi korgeneral gayrimenkul zengini çıktı
17 Ağustos 2016 / 17:05 Güncelleme: 17 Ağustos 2016 / 17:51

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) ihraç edilen eski Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral İlhan Talu adına kayıtlı Ankara'da 17 katlı on, 18 katlı üç, 25 katlı beş betonarme apartman ve arsa bulunduğu belirlendi.

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine Talu'nun malvarlığına ilişkin rapor düzenledi.

Başsavcılığa gönderilen raporda, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Veri Tabanı (TAKBİS) kayıtlarına göre, Talu adına kayıtlı, Ankara Gölbaşı İncek Mahallesi'nde 17 katlı on, 18 katlı üç, 25 katlı beş betonarme apartman ve arsanın bulunduğu belirlendi. Bunların "yevmiye tarihi" 4 Ağustos 2015 olarak belirtildi.

Talu'nun üzerine kayıtlı, yabancı menşeli 2014 model bir otomobil ile çeşitli bankalarda 21 ayrı Türk Lirası, ABD Doları, avro ve Japon Yeni hesabı tespit edildi ancak ne kadar parası bulunduğuna ilişkin bilgi verilmedi.

Raporda ayrıca, Türkiye Vakıflar Bankası Sancak Şubesi üzerinde Talu'nun eşinin vekaletle işlem yapma yetkisi olduğu bilgisi yer aldı.

HİMMETİN GÜCÜ ADINA
 // ismail emre
HAİNLERİN PARASINI TOPLASAN MİLYARLACA DOLAR EDER......

TÜRKİYEDEKİ YOLSUZLUKLAR ADALETSİZLİKLER GÜN YÜZÜNE TAMAMEN ÇIKSA ÜLKE AYAĞA KALKAR...

BUNLAR SADECE DENİZDE DAMLA SAYILIR...........
...
17 Ağustos 2016 Çarşamba 22:57
kaç tane de hatunu varmış.??
 // Abdullah
yok yavrucum askeriyeyi değil, (varsa da) fettoşun peşinden giden salakları yemiş....
17 Ağustos 2016 Çarşamba 21:06
 // Ömer
gemicik veya ayakkabı kutuları diye ortalıkta dolaşan feto ortağı gezizekalı zavallılar iyi misiniz? Bunların olmayan bu gayrimenkullere el konulup ihanet gecesinde hayatını yitiren şehit ailelerine dağıtılmalı....
17 Ağustos 2016 18:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler