YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ operasyonunda 2 emniyet müdürü de gözaltında
FETÖ operasyonunda 2 emniyet müdürü de gözaltında
22 Aralık 2015 23:05
Kocaeli merkezli 8 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan şüpheliler arasında, 2 birinci sınıf emniyet müdürü ile "il imamları" oldukları ileri sürülen 4 kişinin de bulunduğu öğrenildi

Kocaeli merkezli 8 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan şüpheliler arasında, 2 birinci sınıf emniyet müdürü ve "il imamları" oldukları öne sürülen 4 kişinin de bulunduğu bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Kocaeli, Van, Bursa, Yalova, Bolu, İstanbul, Adıyaman ve Karabük'te belirlenen adreslere eş zamanlı gerçekleştiren operasyonda gözaltına alınan 14 şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Gözaltına alınan şüphelilerin 1. Sınıf Emniyet Müdürü A.Ö, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Abdullah K.A, 3. Sınıf Emniyet Müdürü M.A, 4. Sınıf Emniyet Müdürü S.G, Emniyet Amiri O.Ö, Komiser H.K, Komiser A.D, Komiser Yardımcısı Ş.G, Komiser Yardımcısı M.H.İ, polis memuru H.D. ile "il imamları" V.A, M.K, İ.Ç. ve A.K'nin olduğu öğrenildi.

 

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler