YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ için düğmeye basıldı ilk hedef ABD olacak!
FETÖ için düğmeye basıldı ilk hedef ABD olacak!
19 Ağustos 2016 11:29
TBMM Dışişleri Komisyonu, 15 Temmuz FETÖ'nün darbe girişiminin ardından Eylül'de harekete geçiyor. Komisyon, başta ABD olmak üzere FETÖ'nün etkin ve yaygın olduğu ülkeleri ziyaret edilecek.

TBMM Dışişleri Komisyonu, dünkü toplantısında gündemindeki uluslararası anlaşmaların ardından, komisyon bünyesinde iktidar ve muhalefet milletekillerinin katılımıyla ayrı ayrı oluşturulan heyetlerin, ABD, Belçika, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere çeşitli ülkelere gerçekleştirdikleri ziyaretleri masaya yatırdı.

Toplantıda söz alan tüm üyeler, FETÖ'nün ve darbe girişiminin tüm gerçekleriyle anlatılması ziyaretlerin iktidar ve muhalefet milletvekillerinden oluşan karma bir heyetle yapılmasının, gidilen ülkelerde olumlu hava yarattığını vurguladılar. Bazı üyeler, heyetlerde CHP ve MHP'li üyelerin bulunmasının ziyaret edilen ülkelerde şaşkınlık yarattığını ifade etti.

YENİDEN ZİYARET

Milliyet'in haberine göre, komisyon, sonbaharda yeniden diplomasi atağına geçecek. Eylül ayından itibaren heyetler halinde özellikle FETÖ'nün etkin ve yaygın olduğu ülkeler yeniden ziyaret edilecek. İlk ziyaret ABD'ye olacak.

 

MİLLİYET

ben de tuşa basıyörum ama ö yazıyör O yazacağına.
 // hursit dilaver
çök şukur.beklediğimiz haber buydu. demek duğmeye basıldı.artık kurtuluş yök. biz de rahat uyku uyuyacağız demek. şahsen ben.duğmeye basanlardan allah razı ölsun diyörum.gördunuz mu bakın nasıl öluyörmuş bu işler.duğmeye basacaksın kardeşim. duğmeye basmazsan ölmazz..şimdi yandı işte fetö..tam yandı işte. madem duğmeye basıldı bu iş tamam demektir.yani 85 klasör gitmiş,baydın taşbaş gelmiş,vötel lak lak etmiş..böşverin bunları..duğmeye basılmış mı öna bakın.ben artık rahat uyuyacağım.mutluyum...
19 Ağustos 2016 Cuma 12:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler