YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ, Erdoğan'a suikast girişiminde bulundu
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, “FETÖ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makamı ve özel hayatını yakından takip ederek zehirleme girişiminde bulundu” dedi
FETÖ, Erdoğan'a suikast girişiminde bulundu
07 Ocak 2016 / 08:38 Güncelleme: 07 Ocak 2016 / 08:41

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bugün gazetesinden Fatin Dağıstanlı ve Müjgan Özyurt'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FETÖ’nün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı zehirleme girişiminde bulunduğunu belirten Müezzinoğlu, örgütün Türkiye’yi içeriden çökertmek için strateji geliştirdiğini söyledi. Müezzinoğlu, örgütün, Erdoğan’ın makamını ve özel hayatını yakından takip etmesinin bu zehirleme girişimi ve çökertme stratejisinin göstergesi olduğunu ifade etti.

Bakan Müezzinoğlu, “İyi işler yapmak isteyenlere karşı bu girişimler her dönem yapıldı. Bunu Cumhurbaşkanı’mız fark edince ‘Haşhaşi’ benzetmesi yapmıştı. Devleti içeriden çökertmek için stratejiler geliştirdiler. Sinsice başardılar. Koyun postuna bürünmüş kurt gibiler” dedi.

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in sağlık sorunlarını bahane ederek ABD’den Türkiye’ye dönmediğini hatırlatan Müezzinoğlu, “Bu, Türkiye’ye yapmış olduğu ihanete kılıf uydurmaktan başka bir şey değil. Gelsin biz ona bütün tedavileri uygularız. Ama ülkeye ihanet ettiyse bunun bedelini de ödemeye hazır olmalı. Burası senin vatanınsa gel vatanında öl. Vatan hasretiyle ilgili birçok vaaz veriyor. Vatan hasretiyse buyursun gelsin” diye konuştu.

 // Rasim DUMAN
F.GULEN'in alcakca bir İNGİLTERE-ABD-İSRAİL projesi oldugunu hala anlamayan ve inanmayan varsa, artik onlara soyleyecek sozumuz yok. Kahraman ve yigit Cumhurbaskanimiz'a "firavun,nemrut,tiran" diyenlerin, aslinda bu 3 ulke hesabina calisan "ajanlar" olduklarini soyleyebiliriz....
07 Ocak 2016 09:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler