YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ elebaşı Gülen'den yeni talimat
Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, teröristbaşı Gülen'in yeni talimatlar verdiğini açıkladı.
FETÖ elebaşı Gülen'den yeni talimat
16 Ağustos 2016 / 08:38 Güncelleme: 16 Ağustos 2016 / 09:12

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, Habertürk TV'de darbe girişimi ve sonrasına ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

"KARA PROPAGANDANIN ZİRVE YAPTIĞI BİR DÖNEM YAŞAYACAĞIZ"

Bu örgütün elinde Türkiye'nin 30 yıllık arşivi var. Her gün Türkiye'yi kara propagandaya sokacak kadar malzemeleri var. Bugün yaşayacağımız süreç, kara propagandanın zirve yaptığı bir dönem olacak. Ellerindeki arşivi deşifre edecekler.

Hulusi Paşa'nın emir subayı ne dedi? Ellerinde her gün ne konuşulduysa arşiv var, bir de bunları montajla, komuta kademesini birbirine düşürürsün.

Bu ülkede sehven yükleme yapılarak insanlar yıllarca içeride yattı. Olmayan isimli adreslerle insanlar içeri atıldı. Bu işte en öne çıkmış adamlar hedef alınacak. Çünkü oyun suyu bulandırmak üzerine kurulu.

"ÖRGÜTÜN PES ETMİŞ HALİNİ GÖRMÜYORUM, YENİ TALİMATLAR VERİYOR"

Sosyal medyaya bir evrak düşsün, okuyanı da bakanı da çok olur. Okçular Tepesi'ne adam çıkaralım dedim bak, adam sayısı azaldı görüyorum ben. Niyet üzerine gitmem ben, eylem üzerine giderim.

Eylemim, sayıyı arttırmak. İnanan adama ihtiyaç var. Çok kalabalığa ihtiyaç yok. Yürüyüşte, bu kalabalığa katılacak adamlara ihtiyaç var. Biz erken zafere giriyoruz. Daha ilk raundu aldık, örgütün pes etmiş bir halini ben görmüyorum. Yeni talimatlar veriyor, yeni eylem planları kuruyor.

"NUSAYBİN'DE TEMİZLİĞİ YAPMAYANLAR 15 TEMMUZ'DA FETÖ'CÜ ÇIKTI"

22 Temmuz'dan sonra ben 10 bölüm program çektim, bütün çatışma bölgelerine de girdim. Tabii bunun bir kısmını o dönemde söyleme şansına sahip değildik. Benim önce bilgilerim, tecrübelerim gelir. Susmamız gereken bazı yerler vardır.

Nusaybin'le ilgili bir olay anlatayım; çatışmalar başladı ve ilk olarak bir tugay komutanı yönetiyordu. Bir tugay komutanı daha verildi. Bu ikisiyle ilerleme döneminde 60'a yakın şehit verdik ve ilerlenemiyor. O sırada, Hulusi Akar Paşa bölgede denetlemeler yaptı. Arkasından Tunceli'den tugay komutanı bölgeye gitti. Nusaybin üç sektöre bölündü. O general geldikten sonra, hiç şehit vermeden büyük bir bölümü temizledi. O temizliği yapmayanlar daha sonra, 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'cü olarak tutuklandı.

 // Ömer
Izzeddin YILDIRIM olacaktı...
16 Ağustos 2016 13:29
 // Ömer
maşallah memleket UZMAN deryası... Salih Alpsoy hariç geçmişte feto ile ilişkili kişilerin söylem ve " itirafları” süslü kelimeler ile birlikte milleti asıl konudan haberdar etmeme gayretidir.domuzbağı vahşeti,ızzeddin doğan'ın katledilmesi gibi birçok kanaat önderi alim,Seyda, bilim insanı siyasetçi vs ile birlikte Türk vatandaşları! Üzerinden gayrimenkul alımları,ısrailin bu olaylardaki rolünün özellikle gözardı edilmesi için olağanüstü bir çaba gösterilmesi......
16 Ağustos 2016 10:37
 // Ömer
bu mel'un yahudi sürekli reforme edilen Talmud misali gbi Islam Dinini reforme etmek için yahudilerce beslenen Asaf Ali Feyzi'nin farklı bir versiyonu....
16 Ağustos 2016 08:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler