YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ elebaşı Gülen 'Hüddam'ı kötüye kullanıyor!
Yazar Sadık Yalsızuçanlar, FETÖ elebaşısı Gülen'in Hüddam ilmini örgüt yapılanması içerisinde nasıl kötüye kullandığına dikkat çekti.
FETÖ elebaşı Gülen 'Hüddam'ı kötüye kullanıyor!
31 Ağustos 2016 / 08:17 Güncelleme: 31 Ağustos 2016 / 08:42

Kanal A'da yayınlanan Fatin Dağıstanlı'nın moderatörlüğünü yaptığı 'Türkiye'nin Seçimi' programının konukları Takvim gazetesi yazarı Bülent Erandaç ve yazar Sadık Yalsızuçanlar FETÖ'nün hainlik şebekesinin örgüt içerisinde dini nasıl kötüye kullandıklarına dair değerlendirmelerde bulundu.

İşte Sadık Yalsızuçanlar'ın değerlendirmelerinden önemli satırbaşları:

FETÖ 'HÜDDAM'I BÖYLE KÖTÜYE KULLANIYOR!

10 yıl önce ilahiyatçılarımızdan bazıları FETÖ tehlikesini yazdı. İlahiyat mezunlarının bir çoğunu alıp Altunizade'de eğitiyordu FETÖ. Onların beyinlerini yıkayıp kodluyordu. Sayın Melih Gökçek'de bu konudan bahsetti. Kamuoyunda garip karşılandı. Halen de yapılıyor. FETÖ hüddam kullanıyor! 

Ellerinde Gülen'in tertip ettiği bir evrad var. Onu okumasınlar içinde Hüddam duası var. Hüddam hizmetçi demektir ve ifrittir. Besmelenin hüddamını kullanıyor. Bu çok önemli bir şey. Tarihte de vardır. Sihir, büyü ve hüddam Kur'an'da da var. Hz. Süleyman hüddam kullanıyor. Aynı hüddamı kullanıyorlar. Tabi tamamen karşı yolda. Yani şer yolunda kullanıyor Gülen. 

FETÖ ELEBAŞISI 'HÜDDAM'I NEFSANE HIRSLARI İÇİN KULLANIYOR!

Metafizik güçler ariflerde olur. Hiçbiri dönüp bakmaz, tenezzül etmez. Hatta bu keramette, bu tür metafiziksel güçleri, esma gücü mesela. Allah'ın isminin tasarrufu olur. Baktığında duvarın arkasını görebilirsin. Niyet okursun. Bir insana baktığınızda zihninden ne geçtiğini okursunuz. Bu esma tasarrufuyla olur ama bunları yapmazlar. Arifler gidip tahta kaşık alıp pazarda satıyor.

Yoksa bir avuç toprak alıp altın haline getirir. Bu gücü vardır.  Ama hüddam çok tehlikeli bir şey. Uzun yıllar hüddam yakalamış ve bunu kullanıyor.

FETÖ elebaşısı hüddamı memleketin ve milletin yıkımı için, nefsane hırsları için kullanıyor. Kullandığı hüddam onu boğarak öldürür. 

Bunu yapan bazı tarikat diyebileceğimiz kişilerde var. İslamın en temel rasyonel kaynakları var. Gerçek ariflerin eserleri var. Onlara bakacağız. Tankları durduran ninelerimiz, dedelerimiz, belki bir fatiha 3 tane de namaz suresi biliyorlar. Yani çok fazla bilgiye de gerek yok. İnanç var ama.

GÜLEN'İN YAZDIĞI EVRADI OKUYAN ROBOTLAŞIYOR! 

Akıllı davranmak lazım. Dolayısıyla o evradı okumasınlar. Hüddam duası koymuş. Onu okuyan robotlaşıyor okuya okuya beyni bir nevi uzaktan kumanda ediyor. Bunda alay edilecek bir şey yok. ABD'li istihbarat örgütleri de kullanıyor, Rus, Alman istihbarat örgütleri dahi kullanıyor. 

Hüddam dediğimiz, bir tür bedensiz varlık. İfrit tabir edilen, hizmetçi denilir. Güç, tasarruf olarak kullanılır. 

Allah'ın bir esmasını da okuya okuya tecelli etmesi durumu gerçekleşirse niyet okuyabilirsiniz. Bu ne kadar yanlış ve tehlikeli bir şey. Bu aleme biz Allah'ın yarattığı bir düzen içerisinde yaşamak için geliyoruz. Allah adildir, taraf tutmaz.

Gerçek anlamda arifinde böyle davranması lazım. Bu alçak Gülen böyle yapmıyor. Tekrar uyarıyorum. Bu evradı okumasınlar. Zaten en doğrusu orada durmasınlar. Bu bir suç örgütü. Bırakın Türkiye düşmanlığını, insanlık düşmanı bir örgüt FETÖ. 

Mesela çorbaya, dolara okuyup üflüyorlar.

Ciddi bir psikopatolojik durum var. Türkiye'ye yönelik ABD destekli, İngiltere, İsrail, Haçlı-Siyonist ittifakı var. ABD merkezli Alman karargahlı bir saldırı var. O saldırıda kullanılan en kullanışlı enstrümanlardan biri bu. Bunun ne dinle ne tarikatla, cemaatle ilgisi yok. 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 // hskan
Vay anasını neler varmış bu zindiklarda...
01 Eylül 2016 02:11
 // Boğaçhan
Evet doğrudur, bu Makyavelist alçağın hedefe ulaşmak için yapmayacağı şey yoktur. İnsanları bu derece robotlaştırmasının bir nedeni de istidraç sahibi olması olabilir. Tıpkı M. Kemal'in gözündeki manyetizma sebebiyle kimsenin karşısında duramaması gibi....
31 Ağustos 2016 17:04
HÜD-DAMSIZ ALMAYIZ
 // ARSLAN
Fetoş örgütüne eleman alacağı zaman hüddamına danışıyor alalım mı almayalam mı diye... terör clubüne kimi alacağına hüddamsız karar vermiyor ama o hüddam değil şeytan haberi yok...Sonunda şeytanda onu terkedecek çünkü şeytanın doğası budur işi bitince atar cehenneme bir odun daha diyerek sevinir...
Şeytan son nefesine kadar fetoşu bırakmayacak saptığı yoldan dönmesin diye çaba sarfedecek Fetoş bu yüzden yolundan dönmüyor şeytan son nefesi garantiye alınca kendi zaferini kutlayacak.......
31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler