YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ - ABD - Muhaberat! Mülteci kamplarını hedeflemişler!
FETÖ ile birlikte çalışan CIA ve muhaberat ajanlarının mülteci kamplarını vurma planları yaptığı ortaya çıktı. Muhaliflerin sınırda yakaladığı Esed ajanı, Türkiye sınırında yer alan birçok kampın vurulacağını söyledi.
FETÖ - ABD - Muhaberat! Mülteci kamplarını hedeflemişler!
09 Ağustos 2016 / 11:24 Güncelleme: 09 Ağustos 2016 / 12:30

Hatay ve çevresinde provokasyon hazırlığı içerisinde olan odaklar mülteci kamplarını vurma hazırlığında.

5 aydır devam eden hazırlık sürecinde FETÖ, Suriye istihbaratı Muhaberat ve CIA ortak hareket ediyor.

Suriyeli muhalifler tarafından Türkiye sınırında yakalanan bir Muhaberat ajanı, yapılan hazırlığın detaylarını anlattı.

Esed ajanı sorgusunda ilk olarak Yayladağı Sınır Kampı'nın hedef alınacağını ve sonrasında Türkiye sınırında yer alan bir çok kampın daha vurulacağını ve bu kapsamda FETÖ'cu cunta ile de temasları olduğunu ayrıca batılı bazı İstihbarat servislerinin saha ajanlarından da yardım aldıklarını anlattı.

YAYLADAĞI İLK HEDEFLERİ

Yayladağı ilçe merkezi ve yine Güveçci bölgesinde kurulan iki kampta 6 binden fazla mülteci barınağı bulunuyor. Bu kamplara yönelik saldırı hazırlıklarını ise Kesep asıllı ve Lazkiye'de yaşayan Nişan isimli bir Ermeni tarafından yönetiliyor.

Komplonun Türkiye ayağı ise Samandağı'nda Ganyan bayisi işleten Mihraç Ural bağlantılı bir şahıs üzerinden yürütülüyor.

AMERİKA DESTEKLİYOR

Esed ailesi ile sıkı bağları bulunan ve terör örgütü lideri Mihraç Ural'ın da yakın arkadaşları arasında yer alan Nişan isimli Ermeni ABD'deki Ermeni lobisi tarafından destekleniyor.

Türkmenlerden boşalan yerlerin Ermenilere tahsis edilmesi için ABD-Esed-Rusya üçgeninde görüşmeler yapıldığını belirten El Muhaberat ajanı, 2 ayı aşkın süredir ABD'ye ait İHA'ların bölgede olan biten hareketliliği kendilerine aktardığını söylüyor.

IŞİD'E İHALE EDECEKLER

Muhaberat ajanı, Yayladağı ve Güveçci kamplarının ardından Suriye Ordusu'ndan ayrılan general albay ve çok sayıda subayın yaşadığı Apaydın Kampı'nın da hedef alınacağını hatta saldırılara IŞİD süsü verileceğini söyledi.

Bu sayede İskenderun, Hatay ve Samandağı'nda kaos çıkarmayı hedeflediklerini belirten ajan, Esed rejiminin nihai amacının ise Hatay ve İskenderun'u yeniden Suriye'ye katmak olduğunu söyledi.

NİŞRİN'DEN SİLAH SEVKIYATI

Türkmen kampları başta olmak üzere mülteci kamplarına saldırı öncesi çok sayıda silah ve patlayıcı Karamağara, Nişrin ve Çandır sınırından Türkiye'ye sokulduğunu vurgulayan ajan, Türkiye'deki eylemler için 40'ı aşkın kişinin aktif destek vereceğini aktardı.

Haziran ayında Şam'dan gelen bir emirle saldırıların ertelenmesinin istendiğini söyleyen ajan, daha sonrasında kampların Türkiye'de yaşanacak olağanüstü durum sebebi ile havadan vurulacağının kendilerine aktarıldığını ifade etti.

ÇAVDIR'DAN SIZMA

Sınırdan gerçekleşen insan, silah ve cephane sevkiyatının Karamağara Bölgesi'nden deniz yolu ile ve balıkçılar yardımı ile Nişrin Bölgesi'nde sazlık alandan, Çavdır da ise arazi koşullarından faydalandıklarını belirten ajan, birçok istihbarat görevlisi, asker, polis ve sivil bürokrattan aynı anda destek aldıkları itirafında bulundu.

İKİ HELİKOPTER 6 AJANI KAÇIRDI 

Muhalifler tarafından yakalanan El Muhaberat ajanı Türkiye'ye yardım görevlisi ve BM mensubu olarak giren 10'dan fazla ABD'linin bu süreçte sahada görev yaptığını ve kendilerine destek verdiğini iddia etti.

Aynı kaynak Yayladağı sınırına 5 Ağustos günü inen 2 ABD helikopterinin 6 saha ajanını bölgeden uzaklaştırdığını belirtti.

TEHLİKE DEVAM EDİYOR

'Bölgede kaos oluşturma ve alevileri sokağa dökerek Sünni'lerle çatıştırma amaçlı planın tatbikatından vazgeçilmedi' diyen Suriyeli El Muhaberat ajanı elektrik, internet ve telefon bağlantılarını keserek katliamın dozunun artırılacağını ve büyük çapta panik havası yaratılacağını da belirtti.

 

YENİ ŞAFAK

 // arif
Araştırmacı Adil Gür bir hafta kadar önce AHaber kanalında katıldığı bir proğramda Hatayda 300 tane asker üniforması bulundu bunlar takip edilmeseydi biralevi sünni köyüne saldırıp mezhep kavgası çıksrtacaklardı diye söylemişti.Gündem yoğunluğundan dolayı bu konunun dikkatlerden kaçtığınınıda belirtmişti.Anketlerin birkaç kanalda yayınlandığı aynı saatlerde...
09 Ağustos 2016 15:40
KOVUN GİTSİN
 // CEM
Ne kadar BM yardım gönüllüsü ve yabancı var ise defedin bu ülkeden bir daha giriş izni vermeyin.Bu ne yol geçen hanı mı olacak bu ülke....
09 Ağustos 2016 Salı 13:00
HEP SAVUNMADA KALIRSANIZ...ÖLMAAAZ.
 // hursit dilaver
bunları geçenlerde yazdık.daha bitmedi.suriyedeki ŞEBBİHALARı da buna ekleyin.hataydan işgal planını da bilin.PKK-PYD-ESeT-DHKPC-Şİİ ŞEBBİHA hainleri kömple saldırırlar.buna hazırlıklı ölun. sönra da ikide bir ÖHAL için batıdan özur dilemeyin.ÖNLAR KAZANSAYDI,BİZDEN KİMSE HAYATTA ÖLMAYACAKTI VE KİMSE DE öhal-İŞKENCE-İNSAN HAKKI FALAN DEMEYECEKTİ.işte mısır..önun için acımak yök.MİHRAÇ URAL KÖPEGİNİN TURKMENLERE YAPTIĞI EZİYET VE TURKMEN KIZLARINA,KADINLARINA HABER SALMALARINI UNUTMAYIN....
09 Ağustos 2016 Salı 12:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler