YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'in yerine kim geçecek?
AK Parti- Cemaat geriliminde yeni bir iddia daha ortaya çıktı. Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, ilginç bir iddia ortaya attı.
Fethullah Gülen'in yerine kim geçecek?
30 Aralık 2013 / 18:45 Güncelleme: 30 Aralık 2013 / 18:45

Dilipak'ın iddiasına göre Cemaat'i yine içinden bir kişi ifşa etti çünkü bu kişi Gülen'in yerine geçmek istiyor ve Ocak ayında Cemaat'e dava açılacak.

İşte Dilipak'ın o yazıs:

"Cemaatin bu ani atağının aslında bir çok sebebi var.. Tamam kötü bir zamanlamaydı, ama sıkışmışlardı..

Çünki, Gülen'in yerine gelmesi sözkonusu isimlerden biri, cemaat yapısı içindeki kriptoları yakın takibe aldı. İpin ucu MOSSAD ve ClA'ya kadar gidiyordu. Oynanan oyunun farkına varınca görevden uzaklaştırıldı. O da bu işin izini sürdü. Sonunda elde ettiği bilgilerle Başbakanın kapısını çaldı.

Suçlamalara sert tepki!

Arınç bunu kastetmiş

Arınç'ın "bizi uyutmuşlar" dediği kirli oyun bu! İşin içinde yok yok, Cemaat dedikleri yapı bir Truva atı...

Şunu da söyleyeyim, sızdıkları yönlendirdikleri tek "Cemaat" yapısı da bu değil! Bildik derin yapı işte; Media Mafia, Sermaye, Siyaset, Bürokrasi, STK, tekmili birden işin içinde...

‘Savaş kabinesi’nin gladyatörü: Efkan Ala

Bütün isimler belirlendi

Peki, madem bunlar biliniyor, ne bekleniyor..?

Söyleyeyim: Elde o kadar çok belge ve bilgi var ki, bunların gözden geçirilip, yapının efradına cami, ağlarına mani bir şekilde tasnif edilmesi gerekiyor.. Ordu, Polis ve istihbarat örgütü içindeki yapılanmada görev alan yeşil kabuki, aktif profesyonel ve kripto isimler ve bağlantı kurdukları, Media, Sermaye, dış kanalları hepsi ortaya çıkartılmış..

Ocak'ta cemaate darbe inecek

Bu bilgilerin çoğu istihbarat kaynaklı arşiv bilgileri değil, Cemaatin kendi içinden gelen aktüel bilgiler ve belgeler. Her gün bunlara yenileri ekleniyor.. Bu tasnif işi tamamlanınca, Ocak içinde dava açılır sanırım.

Bu ultra modern darbe girişimi ve paralel devlet yapılanması davası Ergenekon ve Balyoz'dan daha ilginç olacağa benziyor...

Bakarsınız bu ara birileri ülkeyi terketmek zorunda kalabilir...

Cemaat o ismi biliyor

Cemaat bu bilgileri Başbakan'a aktaran ismi biliyor. Başbakan üzerlerine yürümeden acele ile ve panik içinde operasyonu başlatmaya karar verdiler.. Yarın geç olabilir diye düşünmüş olmalılar.. Erdoğan da onların harekete gömmesini bekledi.. Ben 6 aydır yazıyordum bu konuyu.. Bu iş bir yıldır masada bekletiliyor..

 

STAR

Türk'ün sefil düşmanı kriptolar..
 // Mollayı gizleyen kezzab
ha bu herife uyuz oluyom gari.. hanefi avcı yazdı bunları daa.. biraz kendi camiandaki dünkü humeynici-irancı kriptolarından bahsetsene be.. bu reza ajanını matruşkalayan Türk düşmanı fars ırkçısı derinci iran molla devletinin planları falan ne oluyor acaba.....
31 Aralık 2013 Salı 02:12
19:45
 // OKT
Bakali nolicek!...
30 Aralık 2013 19:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler