YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'’in yeğeninden skandal tweet!
Fethullah Gülen'’in yeğeninden skandal tweet!
24 Şubat 2014 20:00
Star'ın tarihi telekulak skandalını ortaya çıkardığı belge Paralel Yapı'nın kimyasını bozdu. Söz konusu belgeye ne diyeceğini şaşıran cemaat medyasından olayla ilgili skandal bir yorum geldi.

7 bin kişinin Paralel Yapı tarafından mahkeme kararıyla dinlendiğinin ortaya çıkmasının ardından cemaat medyasını panik havası sardı. Skandala nasıl cevap vereceğini şaşıran paralel medyadan şoke eden bir yorum geldi.

Fethullah Gülen'’in öz yeğeni olan Samanyolu TV ana haber sunucusu Kemal Gülen, Twitter’da "Her an Allah tarafından dinleniyor ve görülüyor dikkatiyle yaşayanlar neden korkar ki. Her şey zaten kayıt altında. Allah utandırmasın" yazdı.

AK Partili Milletvekili Bülent Turan'dan Kemal Gülen'e cevap gecikmedi. Turan Twitter hesabından, "Allah'ın yetkisine karışma densizliğinden bahsediyoruz! Tecessüs haramdır, haram!" yazarak tepki gösterdi.

tw-032.jpg

tw2-006.jpg

20:49
 // M.N.A.
Kimse şaşırmsin zaten bu şebeke mr.güleni Allahtan iki basamak altinda görüyorlar şu geri zekalı yeğeni ne bakarmisiniz zaten Allah kayit altina alıyor diyor ulan sizin şebeke yi Allahmi görevlendirdi yoksa saf ve temiz anadolu insanina Allah olduğunuzu mu anlatiyorsunuz sizden her şey beklenir...
24 Şubat 2014 20:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler