YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'in sağlık durumu nasıl?
Fethullah Gülen'in sağlık durumu nasıl?
10 Aralık 2013 14:30
Herkul.org sitesinin Youtube kanalında Fethullah Gülen'in sağlık durumu ile ilgili paylaşılan videoda Gülen'in kalp ritim bozukluğu tedavisinin başarıyla tamamlandığı ve kalb ritminin normale döndüğü açıklandı.

Fethullah Gülen'in kalp ritim bozukluğu tedavisi başarıyla tamamlandı.

Hastaneye girişi ve çıkışana dair görüntülerin paylaşıldığı videonun bilgi kısmında şu ifadeler yer aldı:

"Dünkü nağmede muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi'nin, sahasının uzmanı doktorlar tarafından sürekli kontrol edildiğini ve ihtiyaç duyulabilecek tahliller/müdahaleler için her türlü tedbirin alındığını yazmıştık. Kendisini yakinen takip eden doktorların talep ve tavsiyeleri üzerine, muhterem Hocamız, kontrolünün yapılması ve tedavisinin ikinci safhasının uygulanması amacıyla bugün bir kere daha hastahaneye gidip geldi. Allah'a şükürler olsun, Hocaefendi'nin ritim bozukluğu tedavisi başarıyla tamamlandı ve kalb ritmi normale döndü. Saat 10.30'da hastahaneden ayrılan muhterem Hocamız, senelerdir kendisini bağrında misafir eden evde istirahate çekildi.

Cenâb-ı Hakk'ın Şâfi ismiyle tecelli buyurmasını diliyor; aziz Hocamızın sıhhat ve afiyetinin devamı için dualarınızı istirham ediyoruz".

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler