YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'in köyünde şaşırtan değişim!
Fethullah Gülen'in, Erzurum'da doğduğu köy Korucuk'ta ilginç değişim! Şimdiye kadar neredeyse oyların tamamının AK Parti'ye verildiği Korucuk, MHP bayraklarıyla süslendi.
Fethullah Gülen'in köyünde şaşırtan değişim!
28 Şubat 2014 / 08:10 Güncelleme: 28 Şubat 2014 / 08:14

MHP, Pasinler İlçesi'ne bağlı 243 seçmeni bulunan Gülen'in köyü Korucuk'ta 12 Haziran 2011 genel seçimlerinde hiç oy alamamıştı. AK Parti ise geçerli 237 oyun 222'sini aldı.

Sürekli bayrak istiyorlar

Gülen'in doğduğu köy olan ve 10 bin dönümlük alana kurulu kendisi için özel taş ev ve cemaat mensuplarının ziyaretleri sırasında kullanacakları her türlü sosyal tesisin bulunduğu köyün girişi ve tüm sokaklarında MHP bayrakları dalgalanıyor. 

Köyün bazı sakinleri büyük değişimle ilgili ise "Büyüklerimiz bu seçimde oyumuzu MHP'ye vermemizi söyledi" diyor. Bir MHP Erzurum il yöneticisi, köyden sürekli bayrak istendiğini belirtti. İlerleyen günlerde bayrak sayısının daha da artacağını belirten yönetici "Bu isteğe biz de şaşırdık" dedi. 

 

AKŞAM

yazık akp ye
 // mehmet bayraktar
yazıkkkkkkkkkkkk... f. gülenin köyü oy vermiyormuş. ne kötü baraj altında falan kalırlar Alimallah... Ulen bunların gıcığına gidip akp ye oy vereceğim. Hem de melih gökçeğe... ve benim gibi düşünen de çok var. başka partiye oy verirken bu gülenciler yüzünden gidip akp ye oy verecek......
28 Şubat 2014 Cuma 15:34
13:38
 // İRADE YOK, KÖLELİK VAR
"Büyüklerimiz bu seçimde
oyumuzu MHP'ye vermemizi
söyledi" başka söze hacet var mı? Adamların iradesi çoktan kiraya verilmiş. İflah olmaz bunlar....
28 Şubat 2014 13:38
fet
 // caw caw
korucuların oyları akp ye degıl cunkü başbakan karuculara ne deger verıyor nede ıhtıyaçları karsılıyor....
28 Şubat 2014 Cuma 10:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler