YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'in etekleri tutuştu!
Fethullah Gülen'in etekleri tutuştu!
31 Mart 2014 22:34
Türkiye'yi hedef alan casusluk organizasyonlarının içerisinde olduğu iddia edilen Fethullah Gülen'i zor günler bekliyor.

Usulsüz aldığı yeşil pasaportu iptal edilen Fethullah Gülen, paniğe kapıldı.

İddiaya göre avukatları, New York'taki Türk Büyükelçiliği'ne başvurup iptalin iptalini istedi. Yetkililer, olumsuz ya da olumsuz bir cevap vermedi. Yine iddialara göre Dışişleri Bakanlığı yetkilileri, Gülen'in Türkiye'ye iadesi için önümüzdeki Çarşamba günü harekete geçecekleri belirtildi. Washington'a gidecek olan ekibin, iade ile ilgili prosedürleri gözden geçirdiği öğrenildi. 

Yeni Zelanda'yı istedi 

Öte yandan Ankara ve Adana'da açılan ve önümüzdeki günlerde çeşitli illerde açılacak yeni casusluk davaların Gülen ile ekibini tedirgin ediyor. Tüm bu gelişmeleri imamlarıyla birlikte değerlendiren Gülen'in tek çarenin Yeni Zelanda'ya gitmek olduğunu söylediği iddia ediliyor. Bu yönde hazırlıklara başladığı belirtiliyor. 

23:06
 // Zübeyde kaymaz
Bu ülkeyi malum o pensilvanya daki çiftliğinden karistiran zat un hesap verme zamanki geldi şükürler olsun...hak adalet yerini bulacak kuşkusuz,bu devlete bu millete oynanan oyunu,sağduyulu gerçekleri doğru analiz eden insanıyla yerle bir etti...işin bu saatten çok zor pensilvanya li hoca!......
31 Mart 2014 23:06
23:04
 // İNCİBAŞI
Nereye giderse gitsin, bir ine saklanacaktır. Devletin kudretli eli, inlerine girip; kulağından tutup yakalayacaktır. Kaçış yok feto! Dünya sana dar olacak. Hesap verme zamanın geldi....
31 Mart 2014 23:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler