YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'in bedduası Tevrat'tan!
Fethullah Gülen'in önceki gün ettiği bedduada bir ayrıntı dikkat çekti. Gülen'in bedduasında yer alan "gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" ifadeleri Yahudilerin kutsal kitabı Tevrat'ta da geçiyor!
Fethullah Gülen'in bedduası Tevrat'tan!
10 Kasım 2015 / 11:00 Güncelleme: 10 Kasım 2015 / 13:50

FETÖ Lideri Fethullah Gülen yayınlanan son sohbetinde hükümete yüklenerek hoş olmayan ifadeler kullandı. Gülen'in bedduasında ise bir bölüm dikkat çekti.

Gülen bedduasının o kısmında şu ifadelere yer verdi:

"Terör örgütü olmayana, 'terör örgütü' diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana 'paralel' diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" dedi.

Gülen'in bedduasında yer alan "gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" ifadeleri Yahudilerin kutsal kitabı Tevrat'ta da geçiyor.

Tevrat'ın 'Yeramya' bölümünde yer alan ifadeler ise şu şekilde:

"Orduların Rabbi şöyle diyor: İşte, milletten millete bir bela çıkacak ve dünyanın uçlarından büyük kasırga kopacak. Ve o gün yerin bir ucundan yerin öteki ucuna kadar Rabbin öldürdüğü adamlar olacak, onlar için dövünmeyecekler, ve onlar toplanıp gömülmeyecek, toprağın yüzünde gübre olacaklar"

FETÖ Lideri Fethullah Gülen'in bedduasında Tevrat'tan ifadelere yer vermesi dikkat çekti! 

Gülen daha önce de aynı bedduayı yapmıştı

Fethullah Gülen Tevrat'ta da yer alan bu bedduayı 15 Eylül'de yayınlanan sohbetinde de yapmıştı.

Fethullah Gülen'in sohbetinden bir kısım;

"Şiddetli bir fırtına ile devrilen ağaçlar gibi bir bir, üst üste devrilecekler. Hazana maruz yapraklar gibi savrulup gidecekler. Kendilerini bir şey görenler, yapraklar gibi toprağa gübre olarak dökülecekler.

İsterseniz yemin bile edebilirim. Neden? Çünkü Allah'ın adaletine inanıyorum. Ne kadar inanıyorum? O'nun varlığına inandığım gibi.

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan da konuyla ilgili Manşetlerin Dili programında çarpıcı açıklamalarda bulundu:

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 

Gubre
 // uykucu
Hepimiz olecegiz. Ulkemin topraginda, milletimle yanyana yatip, memleketimin agacina, cicegine, bocegine gubre olacagim.
Ya sen? ...
10 Kasım 2015 Salı 17:29
 // Rasim DUMAN
"10 kasim" ve "tesbit" rumuzlari ile yazan kardeslerim, muhtemelen burokrasinin halen icindeler ve hakikatlerin gayet guzel farkindalar. Evet, paralel yapi denilen bu habis cete ile mucadelede ayak suruyen, gormezden gelen, himayeci tavirlar gosteren "yetkililerin" de derhal bu yetkileri ellerinden alinmali ve haklarinda "vazifeyi ihmal,sucu ve sucluyu gizlemek,yardim ve yataklik etmek"ten islem yapilmalidir. İhanet ayan-beyan ortada iken, daha han...
10 Kasım 2015 16:24
 // Mehmet
Mezmurlar (Zebur) 83. Mezmur da bedduanın tam olarak kaynak......
10 Kasım 2015 16:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler