YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'e bir kötü haber daha!
Fethullah Gülen hakkında "Tahşiye" ve "usulsüz dinleme"nin ardından KPSS soruşturmasında da yakalama kararı çıkarılıyor. Sanıkların Pensilvanya ile görüştüğü belirlendi
Fethullah Gülen'e bir kötü haber daha!
28 Mart 2015 / 11:53 Güncelleme: 28 Mart 2015 / 17:23

Ankara merkezli 19 ili kapsayan 2010'da yapılan KPSS'deki usulsüzlük operasyonu kapsamında mahkemeye sevk edilen ve aralarında Emniyet Amiri Öner Güven'in de yer aldığı 32 şüpheli tutuklandı. 30 sanık ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tutuklananlar arasında Dışişleri Bakanlığı, TRT, Türk Tarih Kurumu, Basın Yayın Enformasyon ve İŞKUR gibi kurumlarda çalışanlar olduğu öğrenildi.

Soruşturmada "1 numara" olarak tanımlanan Paralel Yapı'nın lideri Fethullah Gülen hakkında, dosyadaki eksikliklerin giderilmesinin ardından bugün yakalama kararının çıkarılması bekleniyor.

Bu İstanbul'daki "Tahşiye" ve "Usulsüz dinleme" soruşturmalarıyla birlikte, Gülen hakkında çıkarılan 3. yakalama kararı olacak. Diğer firari 7 sanık hakkında ise yakalama kararı çıkarıldı. Bu kararlar doğrultusunda kırmızı bülten çalışmaları da sürdürülüyor. 

 

SABAH

İhanetin bedeli ağır olacak...
 // Yasin
aym neden uyap sistemine entegre edildi,aym de görevden alınıp gönderilen, personel özel bilgilerine meraklı birilerinin mahkemeye halen gidip gelmesi ve birileri! ile görüşmesi,görevden alınmadan önce günlerce evrak imha (H.Kılıçın bilgisi dahilinde)ettiği halde acaba bir şeyler mi unuttu da sürekli mahkemeye başka kapıdan giriş yapmakta...? aym ve uyuşmazlık mahkemesinin yayın basımı ve ihaleleri mercek altına alınmalı.Bakınız o zaman paralel ittifakın nerelere vardığı daha iyi anlaşılır....
28 Mart 2015 Cumartesi 14:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler