YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'den sonra kim gelecek?
Herkesin merak ettiği Fethullah Gülen'in ardından Paralel Yapı'nın başına kim geçecek sorusuna Hüseyin Gülerce cevap verdi. Gülerce, "Gülen'in yerine geçecek bir isim yok. Ancak güç merkezi olacak isimler var" dedi.
Fethullah Gülen'den sonra kim gelecek?
14 Nisan 2015 / 07:21 Güncelleme: 14 Nisan 2015 / 11:32

Sabah Gazetesi'nden İsa Tatlıcan'a konuşan Fethullah Gülen'in eski sağ kolu Hüseyin Gülerce 'Fethullah Gülen'in yerine kim gelir?' sorusuna cevap verdi.

Gülen'in yerine geçecek herhangi bir ismin olmadığını dile getiren Gülerce'ye göre güç merkezi olacak isimler var. İşte Gülerce'nin konuyla ilgili açıklaması:

-Gülen sonrası için bir plan yapılıyor mu?

"Gülen'in Paralel oluşum sonrası için mutlaka bir hazırlığı olmuştur. Kendi vefatından sonrasını mutlaka düşünmüştür. Rüzgarın ters esmesinden sonra mutlaka yeni bir şey planlıyordur. Bu tür yapılarda tarihteki örneklerden biliyoruz, liderden sonrası yoktur. Belki bir süre daha devam edebilir. Gülen'in yerine geçecek bir isim yok. Ancak güç merkezi olacak isimler var. Mesela o isimlerden biri kamuoyuna da yansıdı. Bu kişiyi cemaat içinde seven bir kişi bile yok. Çok kişiyi mağdur etti, çok can yaktı.

milletin iradesi
 // malesef
milletin iktidarına darbe yapanlar daha ölmeden önce bu millet nezdinde yok sayılmıştır. Allahın izni ile bu yapı yok olmaya başlamıştır....
14 Nisan 2015 Salı 08:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler