YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'den seçimle ilgili ilk yorum
Fethullah Gülen'den seçimle ilgili ilk yorum
08 Haziran 2015 12:19
2015 genel seçim sonuçlarının beli olmasının ardından Fethullah Gülen Pensilvanya'daki karargahından açıklamalarda bulundu.

2015 genel seçim sonuçlarının beli olmasının ardından Fethullah Gülen'den tartışılacak bir açıklama geldi.

Gülen, son sohbetinde ''Firavun da kendini çok güçlü görüyordu; Hazreti Musa (aleyhisselam) ve bir avuç Musevî karşısında gark olup giderken, döndü sığındı ama artık iş işten geçmişti'' diyor.

Fethullah Gülen'in Herkul.org sitesinde yayınlanan "Tarih Şuuru ve Sulh Ruhu" başlıklı sohbetinde şu dikkat çekici ifadeler yer aldı: 

"Bugün milleti kurban edenler, yarın olurlar millete kurban"

* “Bir adaletgâh-ı vâsidir bu dâr-ı imtihan / Bugün milleti kurban edenler yarın olurlar millete kurban!” Geniş bir dâr-ı imtihan bu dünya. Bugün kötülük yapanlar, yarın öyle kötülüklere maruz kalacaklardır ki, hiç şüpheniz olmasın, ettiklerinin on katıyla Cenâb-ı Hak onlara azap edecek. Kıvranacak, gözlerini dikip sizin yüzünüze bakacaklar; medet dilenecekler kendilerini çok güçlü görenler.
Firavun da kendini çok güçlü görüyordu

"Firavun da kendini çok güçlü görüyordu"

Firavun da kendini çok güçlü görüyordu; Hazreti Musa (aleyhisselam) ve bir avuç Musevî karşısında gark olup giderken, döndü sığındı ama artık iş işten geçmişti. Kur’an diyor ki: “Şimdi mi?” Sen ondan evvel hep başkaldırdın, serkeşlik yaptın durdun. Ama madem o kadar dedin, senin bedenine necat vereceğim. O da sana yaramayacak da, arkadan gelenler için; senin gibi Nemrutların, Şeddâdların, Firavunların akıbetine şahit olmaları için; lâşelerini koruyacağım onların. “Lâ şey” olduklarının farkına varmadıklarından ve kendilerini bir şey zannettiklerinden dolayı “lâ şey” ve “lâşe” oldular; lâşe korundu, arkadan gelenlere bir ibret tablosu sunuldu. “Bugün milleti kurban edenler yarın olurlar millete kurban!” Hiç tereddüdünüz olmasın!..

Haddinizi zamanı gelince bildiririz sizin gibi Firavunlara,şüpheniz olma
 // Muhafız
Ey Pensilvanya'daki Firavun;başta Orgeneral Sayın ilker Başbuğ olmak üzere TSK mensuplarına sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep olduğunuz siz Fetullah terör örgütü mensublarından ve onlara destek verenlere hepsinin hesabı teker teker sorulacaktır,bundan en ufak bir şüpheniz olmasın...!!!sizler sahte dinci şakirtlerseniz bizlerde Atatürk'ün gerçek Askerleriyiz, siz sahte dinci şakirtlere ve Firavunlara zamanı gelince hepsinin hesabı sorulacaktır teker teker...!!!...
08 Haziran 2015 Pazartesi 21:56
FİLMİN SONU
 // EROLÇAKIR
VAİZE CEVAP...
08 Haziran 2015 Pazartesi 18:08
Herşeyi yapan Allah'tır
 // ÖMER TOY
Ak partililere göre herşeyi yahudiler yapıyor.Kendi dışındaki herkesi düşman ilan ediyorlar ve ötekileştiriyorlar.Bu Anadolu topraklarında bölücü,ayrıştırıcı ,siyasal ve acemvari,İslamiyetten uzak bir İslam anlayışı tutmaz.Hadi İslam satan İslamCIlar eserinizle sevivin.Herşey Allah'ın izni ve inayetiyle olur.Esselam....
08 Haziran 2015 Pazartesi 17:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler