YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen yine beddua etti!
Paralel Terör örgütünün elebaşı Fethullah Gülen, "Terör örgütü olmayana, terör örgütü diyenlerin, Paralel olmayana 'paralel' diyenlerin Allah belasını versin" dedi.
Fethullah Gülen yine beddua etti!
09 Kasım 2015 / 09:35 Güncelleme: 09 Kasım 2015 / 12:41

Gülen'in sitesinde "Allah, Sabredenlerin Yardımcısıdır!..'' başlığıyla yayımlanan (9 Kasım 2015) sohbetinden bazı bölümler şöyle:

Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin diyen Gülen, "Terör örgütü olmayana, 'terör örgütü' diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana 'paralel' diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" dedi.

*Dünyanın o cazibedar güzelliklerine kapılmadan, aşağı insanlara boyun eğmeden, kendi düzenini kurarak, i'la-yı kelimetullah için, milli ruhu yüceltmek için, ruhunun abidesini ikame etmek için koşmak lazım. Bu süfyaniyet asrının süfyanlarının arkasından gitmeden… Aslî süfyanlar, zıllî süfyanlar, izafî süfyanlar vardır. Bunlar, yapamadıkları şeyleri başkaları yapıyorsa, hazımsızlıktan, hasetten, çekememezlikten dolayı onu yıkmaya çalışmışlardır. Bugünkü tahribatın arkasındaki temel düşünce budur. Yoksa ne terör örgütü var ne de devlete talip olan var.

*Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin!.. Pakrudin Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Pers Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Terör örgütü olmayana, "terör örgütü" diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana "paralel" diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!

 

 // Rasim DUMAN
Kardeslerim, yorumu biraz fazla uzattim, hakkinizi helal edin. Bu alcagin bana verdigi zarari ben sineme cekerim, problem degil. Ama Devletime, miletime,dinime,İslam Alemi'ne ve ulkemize verdigi zararlardan dolayi, bu alcaga cok icerliyorum, cigerim yaniyor.Bes vakit namazini kilan Kahraman Cumhurbaskanimiza, kafir ellerinden Firavun diyor yahu...!!!...
09 Kasım 2015 14:34
 // Rasim DUMAN
Ve simdi, maalesef cocuklarim benimle iki senedir konusmuyorlar. Bu neticeden dolayi evet, ben de sucluyum. Ama bu korkunc "beyin yikama" ameliyesinden dolayi sen de suclusun ve benim durumumda olan yuzbinlerce insanin vebali var omuzlarinda. Hainsin,sahtekarsin, adisin, serefsizsin,alcaksin,yalancisin !!! Butun o beddualarin insallah sana rucu edecek !!! Ediyor da zaten......
09 Kasım 2015 14:26
a
 // a
bu adamı görünce ebu cehil aklıma geliyor.....
09 Kasım 2015 14:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler