YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen Türkiye'ye mi dönüyor?
Fethullah Gülen Türkiye'ye mi dönüyor?
19 Şubat 2015 11:24
FuatAvni sahte imzasıyla devlet sırlarını açıklayan Emre Uslu'nun Fethullah Gülen'le ilgili iddiası gündem olmaya devam ediyor.

CHP'li milletvekilleriyle Twitter üzerinden özel olarak mesajlaşan fuatavni son olarak Fethullah Gülen'in Türkiye’ye gelecek olmasını haber vermesi olay oldu.

Fuatavni'nin Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlunun koruması olduğu iddia edilen 'Kotilaji' isimli Twitter kullanıcısıyla yaptığı görüşmede sarf ettiği "Hoca büyük ihtimalle ya Kanada’ya geçecek ya İsrail’e… Ama bir Türkiye’ye uğrayacak." sözleri Fethullah Gülen'in gizli planını deşifre edecek türden.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ise dün katıldığı bir televizyon programında Mehmet Baransu'nun 2011 yılında attığı bir tweet'i hatırlattı. Tayyar, konuyla ilgili olarak "Mehmet Baransu'nun 2011 yılının başında bir tweet'i vardı. "Yazın bir kenara, Fethullah Gülen 2014'te Türkiye'ye dönüyor" diye, açıklamasında bulundu.

 

HABER7

bunlar yine bir yerlerden ümitlendirilmişe.
 // atiker
benziyor ayni 17 aralıktaki gibi pansilvanyadan hümeyni gibi türkiyeye dönme hayali kuruyordular ya yine bunlara ağa babaları ümit vermişe benziyor 7 haziran ertesi umudu ümit baldan tatlıdır derlerya taraftarlarını diri tutmak için yada 7 haziranda ak parti yine iktidar olursa kaos seneryolarını vizyona sokmayımı düşünüyorlar haydi hayırlısı......
19 Şubat 2015 Perşembe 14:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler