YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen soruları geri çevirdi
Fethullah Gülen, Amerika'nın Sesi (VOA) muhabiri Jerome Socolovsky'nin sorularını geri çevirdi.
Fethullah Gülen soruları geri çevirdi
20 Ocak 2014 / 07:35 Güncelleme: 20 Ocak 2014 / 11:51

Dün yayınlanan habere göre VOA muhabiri Jerome Socolovsky, New York'a otomobille yarım saat mesafedeki Saylorsburg'da bulunan eve gitti.

Socolovsky'le Fethullah Gülen adına konuşan Alp Aslandoğan, Gülen'in yabancı basınla görüşme konusunda son derece hassas olduğunu belirterek kendisiyle görüşme talebini geri çevirdi.

Aslandoğan Türkiye'de yabancı bir medya kuruluşuyla görüşmenin, ‘ne yazık ki uluslararası bir komploya dahil olmak olarak algılandığını' söyledi.

Aslandoğan ayrıca Gülen'in şeker hastalığı ve bazı diğer sağlık sorunları nedeniyle ön plana çıkmak istemediğini belirtti.

Alp Aslandoğan yolsuzluk iddialarını inceleyen polis ve savcıların Gülen Hareketi'ne yakınlıkları ve sempatileri nedeniyle hedef haline geldiğinin de altını çizdi.

 

HÜRRİYET

İtidal Çağrısı yapanlara sesleniyorum
 // Oruc
Düsmani dost gibi görmek ya zavallilikdir yada ajanlikdir. Türkiye ye zarar veren cemaat degil örgüttür. Bu radan koyunlara sesleniyorum. Kurt sürüye daldi ya cobanin yanina kacarsin yada kurta koyun gözüyle baktigin icin postundan olursun !...
20 Ocak 2014 Pazartesi 11:06
İtidal Çağrısı
 // Ramiz Dayı
Bence doğru bir şey yapmış. Gerek hükümet, gerekse cemaat tarafındandan yapılan her açıklama olayın gündendemde tutulmasına neden oluyor. bu kavgadan ellerini ovuşturarak hem hükümete, hem de cemaate oh olsun, beter olsunlar deyip öc alma duygusu güdenler var. Bu kavgada iki taraf da kaybedecek. Kazanan iki tarafı da istemeyen, alttan alta bunlara kini olan iç ve dıştaki düşmanları olacak. Keşke biraz itidalli olunabilse. ...
20 Ocak 2014 Pazartesi 10:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler