YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen o ülkeye kaçıyor
Fethullah Gülen o ülkeye kaçıyor
03 Şubat 2015 11:35
Türkiye'nin ABD'den iadesini istediği Fethullah Gülen için Paralel Yapı'nın yer aradığı ortaya çıktı. Gülen'in, Ergenekon davasının kilit ismi Tuncay Güney gibi Kanada'ya kaçacağı iddia edildi.

Verdiği ifade ile Ergenekon soruşturmasının başlamasını sağlayan ve ardından Kanada’ya kaçarak haham olan Tuncay Güney, Fethullah Gülen’e ilham kaynağı oldu.

Türkiye ile suçluları iade anlaşması olmayan Kanada’ya kaçmak isteyen isteyen Fethullah Gülen’e yakın isimlerin Kanada hükümetiyle temas kurup izin istedikleri ve Toronto’da ikamet baktıkları ortaya çıktı.

2014'te başladı

Akşam gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulunan Serkan Koç, görüştüğü Amerikalı ünlü gazeteci Wayne Madsen’in kendisine Gülen’in Kanada hükümetiyle görüştüğünü ve Kanada’ya kaçmak için hazırlıklar yapıldığı söylediğini belirtti.

İşte Yönetmen Serkan Koç’un çarpıcı açıklamaları:

“Belgesel çekim ve gösterim çalışmalarında röportaj yaptığımız ve ABD’de çok tanınan bir gazeteci olan Wayne Madsen bize çarpıcı bir bilgi verdi. ABD’de daha önce Kafkasya’daki ve Kosova’daki ayrılıkçı hareketlerle, Gülen cemaatinin bağlantısını ortaya koyan ve dünyadaki İslami hareketleri inceleyen gazeteci olarak bilinen Madsen’in iddiasına göre geçtiğimiz yıl Gülen ile Kanada hükümeti arasında bir görüşme gerçekleşti. Gülen, Kanada’ya gitme planları yapıyor.

Madsen yaptığı araştırmada paralel yapının bazı önemli isimlerinin Kanada'ya giderek hükümetle temas kurduğunu ve Gülen'in ikamet edeceği bölgede hazırlıkların başladığını iletti."

yeni türkiye
 // Hasan yalsızuçanlar
yav hoca kaç kaç da Allah tan nasıl kaçacaksın o kadar insanın vebali ne olacak seni toprak bile kabul etmez bence okyanusa mı bıraksalar acaba.....
03 Şubat 2015 Salı 15:05
bu arada tuncay güneyinde...
 // atiker
paralel yapının yani siyonist mossat ajanı olduğu deşifre oldu paralel yapının ergenekon ve bir çok poparasyonun yapılabilmesi için delil ve alt yapının oluşturulmasında rol alan alçak bir fügür olduğu netleşti devletin jitem ve faili mechul cineyetleri derinlemesine araştırmalı tarafın meşhur paralelci yazarının geçmişte sorgulamalarda bulunduğu o günleri yaşayan sorgulanan bir vatandaş tarafından deşifre edilmişti....
03 Şubat 2015 Salı 11:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler