YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen o ülkeye kaçacak!
CHP milletvekili Akif Hamzaçebi'nin de Fuatavni ile Twitter'da direkt mesajlar bölümünden yazıştığı tespit edildi. Gülen'in Kanada'ya kaçacağı bilgisini veren FuatAvni, "Korkulacak bir şey yok. Patronla konuştum. Kanada'ya geçecek Hocaefendi" dedi.
Fethullah Gülen o ülkeye kaçacak!
17 Şubat 2015 / 07:31 Güncelleme: 17 Şubat 2015 / 11:39

Star'da yer alan haberin iddiasına göre 'Fuat Avni' hesabını kullanan Emre Uslu'nun, paralel polislerin yanı sıra diğer başka şahıslarla da Twitter'daki DM (özel mesaj)'den konuştuğu ortaya çıktı. Bu kişiler arasında CHP'li bazı isimler de yer alıyor. CHP'li vekil Akif Hamzaçebi'nin de Fuat Avni ile Twitter'da direkt mesajlar bölümünden yazıştığı tespit edildi.

Emre Uslu, Fuat Avni olarak Hamzaçebi'yle konuşurken, tüm Türkiye'nin merak ettiği sorunun cevabını da veriyor. Türkiye Fethullah Gülen'in iadesini istediği için, Gülen'in Kanada'ya kaçacağını bilgisini veren Fuat Avni "Korkulacak bir şey yok ki. Ben benim patronla konuştum. Kanada'ya geçecek Hocaefendi. Suçlu iadesi yok Kanada'nın" ifadelerini kullanıyor.
İşte Fuat Avni ile CHP'li Akif Hamzaçebi'nin arasında geçen o diyalog:

- FUATAVNİ: Korkulacak bir şey yok ki. Ben benim patronla konuştum. Kanada'ya geçecek Hocaefendi. Suçlu iadesi yok Kanada'nın.

- AKİF HAMZAÇEBİ: Bunları emniyettekilere anlatmamız iyi olur. Ben eminim zaten. Yüzde 40'dan aşağı düşürse yeter oyları. Yeni hesaba devam edeceğim.

- FUATAVNİ: Tamam ben yarın edeceğim onlara da zaten. Bizim patron da konuşmuş.

- AKİF HAMZAÇEBİ: Şu emniyetteki çocuklara bir haber et ya! Patrona bir şey olur diye korkuyorlar.

- FUAT AVNİ: Yarın ararım onları ben de. Bu yasak yolumuza taş koydu. Seçime kadar iyi randıman bekliyorduk biz senden.

 

STAR

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler