YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen neden hep Wall Street Journal'a konuşuyor?
Gazeteci Yazar Ahmet Taşgetiren 24 TV'de ekranlara gelen Politik Eksen programında Pensilvanya'da yaşayan Fethullah Gülen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Fethullah Gülen neden hep Wall Street Journal'a konuşuyor?
25 Ocak 2014 / 10:38 Güncelleme: 25 Ocak 2014 / 10:42

Taşgetiren, Gülen'in neden hep Wall Street Journal üzerinden Türkiye'ye mesajlar verdiği konusunda ilginç bilgiler verdi.

Taşgetiren son açıklamasını yine Wall Street Journal üzerinden yapan Fethullah Gülen'in Mavi Marmara konusundaki çıkışını da aynı gazete üzerinden değerlendirmede bulunduğuna işaret etti.

Wall Street Journal, İstail lobileri ile iç içe

Wall Street Journal Gazetesi'nin İsrail lobileri ile iç içe olan bir gazete olduğunu ifade eden Gazeteci Yazar Ahmet Taşgetiren Mavi Marmara sonrası Fethullah Gülen'in aynı gazeteye hemen açıklama yaptığını söyledi.

Fethullah Gülen Neoconlara mesaj veriyor 

Taşgetiren Kadri Gürsel'in yazdığı 'hizmet hareketinin merkezinin Amerika olduğu' bilgisini hatırlattığı konuşmasında Fethullah Gülen'in Amerika'nın tavrından kopuk bir hareket sergilemesinin mümkün olamayacağını söyledi. Taşgetiren, Gülen'in Wall Street Journal ile onun hitap ettiği dünyaya yani neoconlara bir mesaj verdiğini söyledi.

Isin kötü tarafi bunlarin cemaat dediklerinin cogu koyun !
 // Oruc
Vatan Millete zarar veren ya düsmandir ya haindir! Ama cemaatin cogu koyun olursa: ya iste hoca nin yumusak bir yüzü var Türkiye yi kurtarmiya calisiyo gibi cevapler aliyorum. Insan koyun mal ne bileyim ne olurda bu kadar olmaz. Bu kadar cikarlarina düskün cemaati nasil toplamis, yahu adam daha ne yapsin kalksin yaw cemmat biz artik neconcuyuz Israil tarafimiyizmi desin? Zannederim bunlar o zamanda ya hocanin bir bildigi vardir der arkasindan koyun gibi giderler. Yaziklar olsun adam degilsiniz!...
25 Ocak 2014 Cumartesi 12:23
11:46
 // BAMSI BEYREK
FG ye Bütün sempatimi kaybettim, bundan sonra bu kişiye OCA diyeceğim ki muhterem hocalardan ayirdedilsin!Sen kendini Turk Devletinin üstünde mı görüyorsun OCA?!...
25 Ocak 2014 11:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler