YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen benim için ölmüştür
Fethullah Gülen benim için ölmüştür
27 Eylül 2015 15:59
Bir zamanlar Fethullah Gülen'in sağ kolu olan Hüseyin Gülerce sert açıklamalarda bulundu. Gülerce, "insanlara gübre diyerek hakaret eden Gülen benim için vefat etmiştir" dedi.

Paralel Yapı'nın en büyük hatasının AK Parti gibi milletçe sevilen bir hükümete toslamak olduğunu söyleyen Hüseyin Gülerce, 'Fetullah Gülen kendi tabanını Erdoğan nefretiyle doldurdu' dedi.

İNSANLARA GÜBRE DİYOR

Fetullah Gülen'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve hükümete yönelik söylediği 'toprağa gübre gibi düşeceksiniz' sözünü hatırlatan Gülerce, 'Fetullah Gülen insanlığa hitaben gübre diyor insanlar toprağa düşünce cesetleri düşer, insana gübre denmez. Hayvanların pisliği toprağa gübre gibi düşer. Yaptığı hakaretin büyüklüğünü görüyor musunuz?

Din alimi diye pohpohlanan bir insanın ağzına bu laf yakışıyor mu? Ben onların vicdanına sesleniyorum; ağzından böyle laflar çıkan insanın arkasından nasıl gidiyorsunuz? Türkiye'nin seçilmiş insanlarına gübre diyor bir din aliminin ağzına yakışıyor mu bu ifadeler?' şeklinde konuştu.

FETULLAH GÜLEN BENİM İÇİN VEFAT ETTİ

Kendisi için Fetullah Gülen'in beddua seansından sonra vefat ettiğini söyleyen Hüseyin Gülerce 'Benim nazarımda ve benim gibi Fetullah Gülen'e saygı besleyen insanların gözünde o hoca efendi vefat etti. Artık öyle bir insan yok. Çünkü bizim hoca efendi dediğimiz insanın ağzından Türkiye'nin Cumhurbaşkanı'na hükümetine gübre diye hitap edilmiyordu. Onun öyle bir üslubu yoktu.

Üslubunu liğme liğme etti doğradı. Üslubuna kan doğradı. Üslubuna pislik bulaştırdı. Nasıl hoca efendi diyecem ben şimdi ona? O artık hoca efendi değil. O artık Fetullah Gülen. Ben artık Fetullah Gülen diyorum. Artık ona sayın da demiyorum' şeklinde konuştu.

bu şerefsizlerin vatan anlayışı..
 // atiker
bu pislik gruhundan olan ve hala binbir suratla aramızda dolaşan bu şerefsizlerle bazen tartışmak durumunda kalıyoruz adama sordum yazık değilmi bu devlete vatana millete bir sürü zarar verdiniz cevaba bak hak ettiler ne vatanı milleti bize her yer vatan ne milleti sürü cevaba bak işte bu zalimlerin kafa yapıları hala muhalefet özelliklede mhp liler bunları haklı görüyorlar ve badikartlıklarını yapıyorlar chp lilere zaten yakışır yeterki ülkeyi ele geçirsinler tayip gitsinde ne olursa olsun....
28 Eylül 2015 Pazartesi 11:27
KADİR MISIROGLU
 // deli dumrul
BU İHANET ŞEBEKESİNİ 30 SENE ÖNCE ANLATAN KADİR MISIROGLU VARKEN BU HAİN FETÖ YE BİAT EDEN OKUR YAZARLARIN DİPLOMALARINI VE KALEMLERİNİ ELLERİNDEN ALMASI GEREKİR BU DEVLETİN!!!!BU GÜN HALA MENFİİ VEYA MÜSBET BU ADAM HAKKINDA KONUŞMAYA UTANMAYAN ZAATI MUHTEREMLER KENDİ KAFALARINA NEDEN SIKMAZLAR BİLMEM......
27 Eylül 2015 Pazar 19:06
NE KADAR DOGRU SÖYLERSEN SÖYLE
 // Kara Murat
Hala içinde ciamaat sevgisi var gülerce bizde birlaf vardır insan 7 sinde neyse 70 inde de odur sen ve senin
gibiler için söylenecek başka sözüm yok ...
27 Eylül 2015 Pazar 18:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler