YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FBI görevlisi Emniyet Genel Müdürlüğü'ne çağrıldı
Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) Türkiye'deki görevlisi, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne çağrıldı.
FBI görevlisi Emniyet Genel Müdürlüğü'ne çağrıldı
13 Aralık 2017 / 18:02 Güncelleme: 13 Aralık 2017 / 19:10

ABD Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) Türkiye'deki görevlisi, Emniyet Genel Müdürlüğüne çağrıldı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, FBI'ın Türkiye'deki görevlisi, ABD'de devam eden Hakan Atilla davasında tanık olarak ifade veren Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi eski emniyet mensubu Hüseyin Korkmaz'ın öne sürdüğü iddialara ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğüne çağrıldı.

New York'ta tutuklu bulunan eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanıklık yapan FETÖ mensubu firari eski Komiser Yardımcısı Korkmaz, FBI'ın kendisine 50 bin dolar verdiğini ve ABD'de oturduğu evin kirasını savcılığın ödediğini söylemişti.

 // Fyy
Paketle kodese tik sorgula yargila makbuxunu kes... o yavsak buyuk elciyide lutfen unutmayin ....bass denen kopek bu ulkeye gelecek yargilanacak bunca islenen suc ihanet cezasiz kalirsa bu conyler cok simarir azginlasir...bassacak osmanli samarini kafayi toplayana kadar keseceksin fisini...
14 Aralık 2017 03:01
Bu "çağırmanın" arkasından
 // Rasim DUMAN
bir de "tutuklama" gelsin ki, "hah, şimdi oldu işte" diyelim. Hadi bakalım savcılar, hâkimler, göreyim sizi... Herşeyi Reis'ten beklemeyin, birâz da siz kahraman olun.
...
13 Aralık 2017 Çarşamba 20:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler