YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fatih Camii’nde korku dolu anlar...
Fatih Camii’nde cuma namazı öncesi bıçaklı saldırgan dehşeti yaşandı.
Fatih Camii’nde korku dolu anlar...
13 Eylül 2013 / 16:25 Güncelleme: 13 Eylül 2013 / 16:38

Cami içinde elindeki bıçağı rastgele sallayıp korku saçan zanlı linç edilmek istendi. Cami içinde yaşanan karmaşa kameraya böyle yansıdı.

Alınan bilgiye göre, Fatih Camii’nde cuma namazı öncesi korku dolu anlar yaşandı. Cuma hutbesi okunduktan sonra cami cemaati namaza hazırlanırken, bir anda ayağı kalkan sakallı ve beyaz kıyafetli bir kişi dehşet saçtı.

İlk önce “Ben askerim, bana dokunamazsınız. Polis çağırın” diye bağırmaya başlayan şüpheli, daha sonra elindeki bıçağı sallamaya başladı. Yaşananlar karşısında cami cemaati büyük panik yaşadı. Cemaat, zanlının cami imamına saldırması ihtimaline karşı, imamın etrafında etten duvar ördü. Bu sırada bazı vatandaşlar ise zanlının etrafını sardı. Bir süre sonra zanlıyı etkisiz hale getirip, yere yatıran cami cemaati linç etmeye kalktı. Bu sırada cami imamı mikrofonla anons ederek, polis ekiplerini çağırdı.

Camiye giren polis, zanlıyı cemaatin elinden güçlükle aldı. Polis ekipleri, camiden çevik kuvvet otobüsünün olduğu bölüme giriş ve çıkışları kapattı. Daha sonra zanlının etrafında çember oluşturan polis dışarı çıkardı. Bu sırada cami önündeki cemaat şahsa saldırmak istedi. Polis ekipleri şahsı çevik kuvvet otobüsüne kaçırdı. Araca bindirilen şahsın yüzünde kanama olduğu görüldü. Zanlı ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

İHA

fatih cami
 // ahmet karagöz
linç etme girişimi falan olmadı ya tepki göstermekle linç etmek arasındaki farktan haberdar değilsiniz ya da haber dikkat çeksin diye gereksiz yere abartıyorsunuz. ilkeli yayıncılık yapma iddiasındaysanız böyle şeylerden kaçınmalısınız.
son bir düzeltme elindeki bıçakla kendini yaraladığı için üzerinde kan vardı....
14 Eylül 2013 Cumartesi 02:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler