YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fatih Altaylı’ya tepkiler sürüyor
Fatih Altaylı’ya tepkiler sürüyor
22 Ekim 2013 20:24
Merkezi Ankara’da bulunan Karabüklüler Vakfı, Fatih Altaylı’nın Karabükspor ve Karabük hakkında yazdığı yazısına tepki göstererek, kınadı.

Ankara Karabüklüler Vakfı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Fatih Altaylı’nın kaleme aldığı yazısının en kısa sürede düzeltmesini istedi.Karabüklüler Vakfı tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:“Galatasaray tutkunuzu anlıyoruz; takımınızın kötü oynadığını düşünüp derin endişe duymanıza da saygı duyuyoruz.

Ancak deneyimli bir yazar ve genel yayın yönetmeni olarak bu konuları ifade ederken sergilediğiniz üslubu yadırgıyoruz. Bir kenti küçümseyen tavrınızı reddediyor ve kınıyoruz. Karabük kentini ya ziyaret etmediniz ya da yeterli bilginiz yok. Nereden başlasak; Türkiye'de sanayi hamlesini başlatan ve bugün bir dünya şirketi olan KARDEMIR, tarih hazinesi müze kent Safranbolu, anıt ağaçları , pek çok canlı türüne ev sahipliği yapan ormanları, vadileri ve akarsularıyla masalsı bir güzelliğe sahip Yenice, Ovacık, Eflani ve Eskipazarı. Bunların yanına Kardemir Karabükspor’u da ekleyin.Mavi ateş, Adana'nın İzmir'in, Kocaeli'nin bulunmadığı Süper Lig'de 7. sezonunu geçiriyor.

Buradan spor servisinize araştırma konusu da çıkacaktır. Anadolu takımlarına başarılı ve özgün Karabük modelini anlatabilirsiniz. Tez zamanda Karabük'ün eşsiz tarihi ve doğal zenginliklerini görmenizi diliyoruz. Galatasaray her maçta fark atacak, karşısında takımlar hiç tutunamayacak yaklaşımının da günümüz futbol gerçekleriyle uyumlu olmadığını belirtir, bu görüşün ancak amigo katında destek bulabileceğini dile getirmek isteriz. Karabük’ü ve Karabüklüleri rencide edici yazınızı en kısa sürede düzeltmenizi beklediğimizi, tüm hemşehrilerimiz adına belirtmek isteriz."

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler