YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Eyleme katılmayan sanatçılar tehdit ediliyor!'
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi, bu hafta Ak Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'i ağırladı. Çelik, Gezi Parkı eylemleri için çarpıcı iddialarda bulundu..
'Eyleme katılmayan sanatçılar tehdit ediliyor!'
09 Haziran 2013 / 18:42 Güncelleme: 09 Haziran 2013 / 18:56

Hüseyin Çelik: Sanatçıları tehtid ediyorlar

Eyleme destek vermeyen sanatçılara karşı bile mahalle baskısı yapıldığını ifada eden Hüseyin Çelik, “Twiter üzerinden resmen linç girişiminde bulunuldu ben bazılarıyla telefonla konuştum. Bu insanlar siz niye eyleme katılmıyorsunuz, niye destek vermiyorsunuz diye tehdit ediliyorlar bu mu demokrasi dediğiniz şey. Demokrasi birilerini zorla tehdit ederek eyleme katmak mıdır” Dedi.

İki dev miting yapacağız

Ak partinin yapacağı iki dev mitinge de değinen Çelik; “15 16 Haziran Ankara ve İstanbul'da iki miting yapacağız ancak en son kararı Salı günü MKYK toplantısında vereceğiz. Mitingin kapsamı, teması ve diğer detaylarla ilgili görüşmeleri yapacağız ve kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Çapulcu kimdir

Başbakan'ın kullandığı 3 5 çapulcu sözüne de açıklık getiren Hüseyin Çelik; “Başbakan yeşile duyarlı olan, çevreye duyarlı olan, öyle veya böyle kırmadan dökmeden slogan atarak tepki gösteren kendi halkına çapulcu der mi? Başbakan otobüsleri yağmalayan, 19 belediye otobüsünü yakan, kaldırımları söküp polislere atan, başka insanların canına malına kast eden, esnafı çalışamaz hale getirenlere çapulcu demiştir. O kişilere başka ne denir ki beyefendi mi demek gerekir” dedi.

Haber7

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler