YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eylemciler polisi böyle linç etti!
Eylemciler polisi böyle linç etti!
26 Haziran 2013 11:13
Taksim’deki Gezi Parkı eylemlerinin Ankara ayağında, eylemciler aralarına aldıkları polisi linç etti.

Kalabalığın ortasında kalan polis, protestocu grup tarafından dakikalarca tekmelenirken, olay anı kameralara saniye saniye kaydedildi.

Polis kamerasına yansıyan görüntülerde, Ankara’da ellerinde yasadışı sol bir örgütün flamasını taşıyan marjinal bir grubun, aralarına aldıkları çevik kuvvet polisini yere yıkarak linç ediyor. Dakikalarca sopa ve tekme ile dövülen polis baygın halde hareketsiz kalırken, göstericilerden biri, polisin kalkanını ve kaskını alarak eylemine devam ediyor. O sırada kalabalık, linç edilen polisi sürükleyerek yol kenarına bırakıp eylemlerine kaldıkları yerden devam ediyor.

Öfkeli kalabalığın taş ve sopalarla devam ettikleri eylemler sırasında bazı çevik kuvvet polisleri yere düşerken, bazı polislerin ise duvardan atlayarak saldırı bölgesinden uzaklaştıkları görülüyor.

Emniyetin, saldırılar ile ilgili çalışmalarının sürdüğü kaydedildi.

İHA

00:15
 // kahrolsun
Kahrolsun koministler, kahrolsun marksistler, kahrolsun maocu ip liler, kahrolsun leninistler, kahrolsun kemalist geçinen marksistler, kahrolsun bunlara destek olan sosyal demokratlar. Yaşasin türk milleti, yaşasin milliyetçi türkiye. Koministler moskovaya diyeceğim ama orada kominist kalmadi. Dünyaya şöyle bir baktim koministler türkiyede toplanmiş....
27 Haziran 2013 00:15
17:23
 // Katil kim, mağdur kim
Evet, evvelce polisleri eleştirirdim ve o eleştirilerimde haklıydım. Ama şimdi durum çok farklı. Şimdi linç girişimine uğrayan bu polis, silahını çekip, o çapulculardan birini gebertseydi, katil mi olacaktı? Gözü dönmüş it sürüsü gibi saldıran bu çapulcular mağdur mu olacaktı? Güneydoğuda aslan kesilen polis, bu teröristlere neden kedi oluveriyor? Çifte standartçı ben değilim, iyi anlayın. Onları siz (polisler) şımarttınız....
26 Haziran 2013 17:23
Yeter artik
 // Oruc
Bu kadarda olmazki , nerede Meclis nerede bu Millet ...
26 Haziran 2013 Çarşamba 11:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler