YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eylemci teyze: "Beni dövmeye kalktılar"
Eylemci teyze: "Beni dövmeye kalktılar"
19 Haziran 2013 11:47
Taksim Gezi Parkı olayları sırasında çevreye zarar veren eylemcilere tepki gösterdiği videosuyla internette tıklanma rekoru kıran 75 yaşındaki Sevim Coşkuner, yeniden Taksim’de görüntülendi.

Olaydan sonra eylemcilerin kendisini dövmeye kalktığını belirten yaşlı kadın, “Bunların amacı memleketi kaosa sürüklemek.” dedi.

EYLEMCİ TEYZENİN TEPKİSİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gezi Parkı olayları sırasında polisle çatışan göstericiler, çevreye ve kamu mallarına milyonlarca liralık zarar verdi. Gümüşsuyu Caddesi'ne otobüse binmek için gelen ancak durağın parçalandığını gören Sevim Coşkuner, eylemcilere tepki gösterdi. Küfrederek eylemcilerin üzerine yürüyen kadının videosu internette tıklanma rekoru kırdı.

Sevim Coşkuner dün de Taksim'e geldi. Videosunu internette gören kadın, ettiği küfürleri de duyuncu gülmekten kendisini alamadı. Eylemlerden bıktığını söylediği için göstericilerin kendisini dövmeye de kalktığını ifade eden kadın, “Gençlere yazık, bu millete yazık, otobüslere, duraklara yazık. İçim parçalanıyor. Artık eylem yapsınlar istemiyorum. Bunların amacı memleketi kaosa sürüklemek, memleketi ikiye bölmek. Ne kadar sevilse ya da sevilmese bu ülkenin bir Başbakanı var. Küfür etmek anlamsız.” ifadelerini kullandı.

 

CİHAN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler