YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ethem Sarısülük'ün dehşete düşüren fotoğrafı!
Gezi Parkı eylemlerine destek vermek amacıyla Ankara'da düzenlenen eylemde polis kurşunuyla başından vurulduğu iddia edilen Ethem Sarısülük'e ait bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü.
Ethem Sarısülük'ün dehşete düşüren fotoğrafı!
27 Haziran 2013 / 12:33 Güncelleme: 27 Haziran 2013 / 12:39

Yaklaşık bir aydır Türkiye'nin gündemini meşgul eden ve ülke ekonomisini milyonlarca dolar zarar uğratan Gezi Parkı olaylarına ilişkin Ankara'da 23 kişinin tutuklandığı operasyonda savcılık bir soruşturma dosyası hazırladı.

Dosyada dikkat çeken en önemli ayrıntı ise Gezi Parkı olaylarını fırsat bilerek esnafa, polis, kamu ve vatandaşlara zarar veren terör örgütlerine ait olan bilgilerdi. Dosyada başta DHKP-C ve MLKP olmak üzere THKP/C-, DEV-YOL, MKP, TKP/ML, DSİH, TKİP, TİKB ve TKEP-L gibi terör örgütlerinin yaptıkları provokasyonlara dikkat çekilidi.

Fotoğraftaki Ethem Sarısülük mü?

Savcılık olaylarla ilgili olarak böyle bir dosya hazırlarken, DHKP-C'li olduğu iddia edilen Ethem Sarısülük'le ilgili sosyal medyaya düşen bir fotoğraf olay yarattı. Ethem Sarısülük'ün DHKP-C kampında eğitim aldığı esnada çektirdiği iddia edilen bir fotoğrafta elinde kalaşnikof silah olduğu görülüyor.

sarisuluk2.jpg

Haber7 

yorum
 // selim ileri
vatandaş yada eylemci yada terörist ne fark eder polisin vurma hakkı varmı. polis adaleti temsil eder. polis yargılayamaz öldüremez infaz edemez. polis neden aptullah öcalanı vuramıyor kaza ile ..?

polis gidip abdullah öcalını vuracak alper tanın deyimi ile yapma yav öylemi okadar şehit polis pkk tarafından vuruldu ne oldu başka bir polis kazara gidip apyoyu vurabilirmi o polis vurursa ne olur akibeti acaba?...
ama mazlum halktan birini vurursa beraat eder yazık yazık başka türkiye yok ...
28 Haziran 2013 Cuma 00:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler