YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ertuğrul Özkök'ten başörtüsü çıkışı
Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, "Kızların başörtüsüyle uğraşılması saçmalıktı" dedi.
Ertuğrul Özkök'ten başörtüsü çıkışı
19 Nisan 2015 / 15:17 Güncelleme: 19 Nisan 2015 / 15:19

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ten başörtüsüyle ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Ayşe Arman'a konuşan Ertuğrul Özkök,  "Kızların başörtüsüyle uğraşılması saçmalıktı" dedi.

Din öğretimine karşı değilim

Ertuğrul Özkök, okullarda din eğitimi için, üzerinde uzlaşılmış bir müfredat gerektiğini söyledi. Özkök, din öğretimine karşı olmadığını fakat, kimsenin kendi evladına, torununa dayatmada bulunamayacağını ifade etti. "Geçmişte laikçilerin kızların başörtüsüyle uğraşarak yaptıkları saçmalıklara yeterince direnemediğini" dile getiren Özkök, o dönemin geride kaldığını, her gelenin kendi istediklerini empoze etmeye kalkışmasını “Şimdi her gelen, kendi durumunu empoze etmeye kalkarsa, senin yaptığının laikçilerin yaptığından ne farkı kalır?” ifadeleriyle anlattı.

Başörtüsü
 // M.N.A
Halkımıza yaptığınız haksızlığı ve zulmü itiraf etmeniz iyi bir şey artık farkına vardiniz halkimizi artik kandiramassiniz Inşallah AK Parti 387 milletvekili ile eski Türkiye'ye veda edecez ve güçlü büyük Türkiye'yi inşa edecez Allah AK PARTİ'NİN yar ve yardımcısı olsun...
19 Nisan 2015 18:35
çevir kazı yanmasın
 // alper tunç
seçim arefesi ya dindarları keklemek istiyor. yemezler....
19 Nisan 2015 16:10
15:45
 // misafir
Imansiz §imdi bunu konu§abilmen dahi Ak Parti sayesinde. Alman Bild gazetesindeki yazilarina baksinlar münafik...
19 Nisan 2015 15:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler