YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ertosun'la Vakit muhabirinin tartışma anı İZLE
Ertosun'la Vakit muhabirinin tartışma anı İZLE
30 Temmuz 2009 17:37
Bugün kameraların karşısına geçen Ali Suat Ertosun'la Vakit muhabiri arasında gerginlik yaşandı!


HSYK ÜYESİ ALİ SUAT ERTOSUN BUGÜN HAKKINDAKİ İDDİALARI CEVAPLAMAK İÇİN BASIN TOPLANTISI YAPTI.


HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU'NUN(HSYK) EN ÇOK TARTIŞILAN ÜYESİ ALİ SUAT ERTOSUN BUGÜN KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ. ERGENEKON SANIKLARIYLA YEMEK YERKEN FOTOĞRAFLARI YAYINLANAN, SABANCI SUİKASTI SANIĞI MUSTAFA DUYAR7IN ÖLDÜRÜLMESİYLE İLGİLİ OLARAK HAKKINDA SUÇLAMALAR BULUNAN ERTOSUN BASIN TOPLANTISIYLA KENDİNİ SAVUNDU.


ERGENEKON SANIĞI AYDIN ERGİN'İN AİLE DOSTU OLDUĞUNU BELİRTTİ, YEMEKTE DAVAYLA İLGİLİ HİÇBİR ŞEY KONUŞLMADIĞINI İDDA ETTİ. MUSTAFA DUYAR KONUSUNDA KENDİSİNE YAPILAN ELEŞTİRİLERİ HAKSIZ BULDUĞUNU BELİRTEREK BUGÜN OLSA YİNE AYNI ŞEKİLDE DAVRANACAĞINI BİLİRTTİ.


HSYK ÜYESİ ALİ SUAT ERTOSUN'A KENT OTEL TOPLANTILARI İLE İLGİLİ SORU SORAN VAKİT MUHABİRİ, SALONDAN ÇIKARILMAK İSTENDİ.


HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU ÜYESİ ALİ SUAT ERTOSUN, AÇIKLAMALARININ ARDINDAN, BASIN MENSUPLARININ SORULARINI CEVAPLAMAYA BAŞLADI. BU SIRADA SALONDA KARGAŞA YAŞANDI... VAKİT GAZETESİ MUHABİRİ, ERTOSUN'A "İLLEGAL ÖRGÜT MEHSUPLARIYLA GÖRÜŞÜLMESİNİ, BİRARAYA GELİNMESİNİ GENÇ SAVCILARA ÖNERİR MİSİNİZ" ŞEKLİNDE BİR SORU YÖNELTİNCE, KORUMALAR TARAFINDAN SALONDAN ÇIKARILMAK İSTENDİ.


ARBEDE BİRKAÇ DAKİKA SÜRDÜ; BASIN MENSUPLARININ TEPKİSİ ÜZERİNE, MUHABİR SALONA TEKRAR ALINDI. ERTOSUN, VAKİT MUHABİRİNİN, GAZETECİ OLMADIĞI ZANNEDİLEREK SALONDAN ÇIKARILMAK İSTENDİĞİNİ İDDİA ETTİ... ANCAK, HEM BASIN MENSUPLARININ SALONA KİMLİK KONTROLÜ İLE ALINMIŞ OLMASI; HEM DE MUHABİRİN HASSAS BİR SORUNUN ARDINDAN SALONDAN ÇIKARILMAK İSTENMESİ, ERTOSUN'UN BU İDDİASINI BOŞA ÇIKARDI.


İşte o tartışma anı... İZLEYEMİYORSANIZ TIKLAYIN...


 GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler