YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ermenistan - PKK işbirliğinde ikinci perde!
Terör örgütü PKK, Ermenistan için bütün teröristlerini seferber etti. Özel eğitilmiş 400 teröristi, Azerbaycan ile savaşması için Ermenistan'a gönderdi. Ermeniler de bu eli kanlı teröristlerin başına, ASALA lideri Vazgen Sisliyan'ı geçirdi.
Ermenistan - PKK işbirliğinde ikinci perde!
11 Nisan 2016 / 11:02 Güncelleme: 11 Nisan 2016 / 12:38

Azerbaycan’ın, Ermenistan işgali altındaki Karabağ topraklarda çatışmalar şiddetlenince, Erivan yönetimi yıllardır destek verdiği PKK’dan yardım istedi.

Güneş'in haberine göre; terör örgütünün elebaşları Kandil’de bir toplantı yaparak, Suriye’den 150’si Ermeni, 250’si Kürt 400 kişilik terörist grubunu, Karabağ’a gönderdi.

Bomba tuzaklama konusunda özel eğitim alan bu teröristler Karabağ’daki 3 farklı noktaya yerleştirildi. Ağır silahları Ermenistan ordusu üzerinden temin edilen teröristler, Azerbaycan ordusuna karşı aktif olarak rol alıyor.

pk1-015.jpg

SİSLİYAN KOMUTAN OLDU

Teröristlerin başına geçen kişi ise Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isimdi.

ASALA’nın Paris’teki Türk elçiliğine düzenlediği saldırının failli Vazgen Sisliyan, PKK’lı gruba komutanlık etmeye başladı.

Terörist, Paris saldırısını gerçekleştirmesinin ardından yaptığı açıklamada gerçek niyetini ortaya koymuş, sözde soykırımı işaret ederek “Dünya kamuoyunu Ermenistan üzerinde yoğunlaştırmanın en kolay yolu şiddet politikasıdır” ifadelerini kullanmıştı.

Sisliyan’ın grubun başına geçtikten sonra söylediği ilk sözler ise “Hepimiz Türkiye'nin boğazına dayanmış keskin birer bıçağız” oldu.

3 PKKLI ÖLDÜRÜLDÜ

ASALA lideri Sisliyan’ın komuta ettiği PKK’lı teröristler Azerilerle çatışmaya girdi. Azeri kaynaklar bu çatışmada 3’ten fazla PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Ermenistan’ın cephede savaşacak asker bulamaması nedeniyle PKK’lı teröristler çatışmalarda aktif olarak rol alıyor. Ermeni birliklerle beraber hareket eden teröristler, daha çok ön cephelerde yer alarak Azerbaycan ordusuna karşı savaşıyor. 

r2.jpg

Dindar Hacı Kürtlerin Evlatları PKK Eliyle Ermenilere Yem Ediliyor
 // Nezir
Cuma günleri saf iman ve inançlarıyla camilere gelen Müslüman Kürt vatandaşlarımızın çocukları kandırılarak ya da kaçırılarak Kandile götürülüyor orada Ermeni davasına yem edilip ya çatışmalarda öldürttürülüyor ya da infaz ediliyor. Maalesef kimi aile bireyleri de saf saf o davanın partisine oy veriyor. PKK de Ermenilerin olduğu, PKK nin Asalanın devamı olduğu zaten eskiden beri bilinen bir gerçek....
11 Nisan 2016 Pazartesi 21:46
PKK / ASALA
 // Adıyaman'lı Akın
Zaten bilinen birşeydi PKK ASALA'nın devamı olduğu. Kürt'leri kandırmak için PKK oldu. PKK'nın ardından giden saftirik Kürtlere acıyorum....
11 Nisan 2016 16:12
ASALANIN İSMİ PKK OLDU
 // muammer bekaroğlu
Bunda anlaşılmıyacak birşey yok pkk kurulduğu günden beri asaladır.bunların derdi başka ama kürtkardeşlerimizi yanlarına almak istediler ama yediremediler,arkalarındaki abd,iran ve suriye,fransa,ingilterede havasını alacaklar burası türkiye unuttularsa hatırlatırız....
11 Nisan 2016 Pazartesi 14:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler