YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ergenekon'da yeni dalga
Ergenekon soruşturması kapsamında çeşitli adreslerde arama yapılıyor. Aramalar kapsamında eski Adalet Bakanı ve İşçi Partisi Genel başkan Yardımcısı Mehmet Cengiz gözaltına alındı.
Ergenekon'da yeni dalga
01 Haziran 2010 / 09:51 Güncelleme: 01 Haziran 2010 / 12:31

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı, avukat Mehmet Cengiz, ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında, Antalya'nın Belek beldesindeki yazlığında gözaltına alındı.

Soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cengiz'in Belek'teki yazlığına gitti.

Yazlığında gözaltına alınan Cengiz'in öğlen saatlerinde İstanbul'a gönderileceğini bildirildi.

ESKİ ADALET BAKANI SEYFİ OKTAY DA GÖZALTINDA...

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay da gözaltına alındı.

Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Başsavcılığının talimatı doğrultusunda sabahın erken saatlerinden itibaren 12 noktada arama başlattı.

Evinde arama kararı verilen eski Bakan Oktay, gözaltına alındı.

Bu arada evinde ve bürosunda arama yapılan avukat Tülay Bekar'ın da gözaltına alındığı bildirildi.

AA

TEBRİKLER !
 // VATANDAŞ
Emniyet güçlerimizi tebrik ediyor daha çok inlerinden çıkarılacak cuntacı ve ergenekoncuları bekliyoruz sizleri yetiştiren bu Milleti Allah (cc) var etsin ve her türlü tuzakçıların tuzaklarına böyle cevap verdirip kafalarına geçirtsin Hükümet ve Milletin desteği yanınızda bastırın hiç çekinmeyin selamlar....
01 Haziran 2010 10:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler