YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ergenekon zanlısı polis memuru adliyeye sevk edild
Ergenekon zanlısı polis memuru adliyeye sevk edild
Ergenekon zanlısı polis memuru adliyeye sevk edild
26 Eylül 2008 / 11:55 Güncelleme: 26 Eylül 2008 / 00:00

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan 6 zanlı Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.


Aralarında Adil Serdar Saçan, Gürbüz Çapan ve Tanju Güvendiren'in de bulunduğu 6 zanlı polis nezaretinde adliyeye getirildi. Adil Serdar Saçan hakim ve savcıların kullandığı protokol kapısından, diğerleri ana kapıdan içeri alındı. Zanlılar sağlık kontrolünden geçirildikten sonra soruşturmayı yürüten savcı tarafından sorgulanacak.


Son operasyonda gözaltına alınan gazeteci Tuncay Özkan ile bazı kişilerin ise şubedeki işlemlerine devam edildiği bildirildi.


Ergenekon zanlısı polis memuru adliyeye sevk edildi
Öte yandan Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan polis memuru Adnan Kılıçarslan, adliyeye sevk edildi. Sabah saatlerinde adliyeye getirilen zanlı soruşturmayı yürüten savcı tarafından sorgulanacak.


Danıştay'da görevli polis memuru Adnan Kılıçarslan, son operasyonda gözaltına alındıktan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Buradaki işlemleri tamamlanan Adnan Kılıçarslan, dün akşam Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.


Ancak adli tabipliğin kapanması nedeniyle sağlık kontrolünün yapılamaması üzerine yeniden Emniyet'e gönderilmişti. Zanlı polis memuru bu sabah yeniden adliyeye getirildi.


Adnan Kılıçarslan, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra savcı tarafından sorgulanacak.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler