YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ergenekon firarisi bakın nerede görüntülendi...
Ergenekon firarisi bakın nerede görüntülendi...
30 Kasım 2013 16:25
Türkiye'den 2008 yılında firar eden Turhan Çömez Londra’da görüntülendi.

Ergenekon’un firari sanığı ve AK Parti Balıkesir eski Milletvekili Turan Çömez, Londra’da bir etkinliğe katıldı.

29 Kasım akşamı, İngiltere Türk Dernekleri Federasyonu ve İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından organize edilen yazar Şükrü Server Aya’nın konuştuğu konferansa katılan Çömez, Londra’da bir hastanede çalışmaya başladığını söyledi.

Medyaya röportaj vermediğini ve bu durumu sürdüreceğini söyleyen Turan Çömez, "Bundan sonra Londra’da düzenlenen sosyal etkinliklere katılacağını’ belirtti. Londra’da 5 yıl önce yaşayan Balıkesir eski Milletvekili Çömez geçen yıl İngiltere’de doktorluk yapma hakkını kazanarak bir hastanede göreve başladı.

29 Kasım akşamı Londra Queen Mary Üniversitesi’nde yazar Şükrü Server Aya’nın verdiği ’Twisted Law versus Documented History’ adlı konferansa katılan Dr. Turan Çömez ilgiyle izlediği konuşmadan sonra Şükrü Server Aya’ya yazılı olarak bir soru yolladı.

Yazılı mesajında, Milletvekilliği döneminde Ermenistan’a giderek orada halka anlatılanları ve ileriye dönük planları kendisinin de gördüğünü belirten Çömez, Türkiye’de yönetimin bu denli önemli bir konuda nasıl olup da tepkisiz kaldığını’ sordu.

Turan Çömez’in sorusunu konuşmacı Şükrü Server Aya, "Bu sorunun cevabını bir TBMM üyesi olarak benden daha iyi bilirsiniz. Yazdıklarım ve yaptığım çalışmalar için bırakın desteklenmeyi bir teşekkür bile alamıyorum" diyerek yanıt verdi.

Türkiye Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğun dan hiç bir temsilcinin katılmadığı 'Ermeni soykırımı iddialarına karşı yapılan konferans’ bitiminde Eski Milletvekili Dr. Turan Çömez, yazar Şükrü Server Aya’nın imzaladığı bazı kitaplarını satın aldı.

17:58
 // Oktay D
Ingilizceyi çok iyi öğrendiğin anlaşılıyor;uslu durursan İngiliz tabiyetine de kabul ederler,ancak Turkiyeye donersen kucağını açıp seni bekleyen Özel yetkili savcılar var!Seni gidi Brutus seni,senin gibilerden Sn Başbakanın cevresinde hala var sanırım; Bakalim ne zaman farkına varacak?!...
30 Kasım 2013 17:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler