YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'la ilgili Tweet attı, başı yandı!
Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı dün Bursa'da yaptığı miting öncesi hedef göstererek, tweet atan 42 yaşındaki Kudret Kaçar, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklandı.
Erdoğan'la ilgili Tweet attı, başı yandı!
19 Temmuz 2014 / 22:28 Güncelleme: 19 Temmuz 2014 / 22:34

Başbakan Erdoğan'ın dün, Bursa'da Gökdere Meydanı'nda yaptığı mitingden bir gün önce perşembe günü, 'TC Kudret Kaçar' adlı kullanıcı 'Tabancası olanlara duyurulur' diye başlayan tweet attı. Başbakan Erdoğan'ı hedef gösteren tweet, polise harekete geçirdi.

Polis, çok sayıda kişi tarafından başka adreslere de dağıtılan ve daha sonra silinen tweet'i atan özel bir güvenlik şirketinde çalışan Kudret Kaçar'ı, aynı gün yakaladı.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne getirilen ve bekar olduğu öğrenilen Kudret Kaçar ifadesinde, "Boş bulundum attım" dedi. İfadesinin ardından dün, 'halkı suç işlemeye alenen tahrik' suçundan adliyeye çıkartılan Kudret Kaçar, tutuklanarak cezaevine kondu

ders olsun
 // kara murat derki!
cok fazla zulum derecesine varmamak kaydiyla biraz icerde kalip bos bogazligin sonuclarini hayat dersi olarak ogrensin. ne lan bu? ben siyasetcilerin yuzde doksanini sevmiyorum ozaman hepsine silahli tehtitmi ediyim. birde milleti tahrikle tesvik etmeler. muhaefeti bile insan gibi yapmayi ogrenememis musvedde takimin tetikci agizlari....
20 Temmuz 2014 Pazar 08:20
iyi olmuş
 // yasin
Çok iyi olmuş, millet kafasına göre hareket edememeli sosyal medyada......
20 Temmuz 2014 Pazar 00:32
23:43
 // Ahmet
Tck ya göre suç....
19 Temmuz 2014 23:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler