YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın 'terbiyesiz' dediği kişi hangi partili?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kapalı mekanda sigara içenleri uyararak, "Cezai müeyyidesi var. Kapalı yerde sigara içiyor. Göstere göstere terbiyesizlik yapıyor" diye tepki gösterdiği kişinin CHP'li olduğu ortaya çıktı.
Erdoğan'ın 'terbiyesiz' dediği kişi hangi partili?
03 Kasım 2014 / 19:18 Güncelleme: 03 Kasım 2014 / 19:57

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılış töreni için gittiği Esenler'deki bir kafede sigara içtikleri için "terbiyesizler" diyerek kızdığı gençlerden birisinin CHP Esenler Gençlik Kolu Başkanı Ozan Işık diğerinin ise yine parti ilçe teşkilatı yöneticisi Didem Cendere olduğu ortaya çıktı.
 
İstanbul Esenler'de toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Esenler'de AK Parti'li heyet ve korumalarıyla yürüyüş yaptığı sırada kafelerden birinde sigara içenlere rastladı. Bunun üzerine sigara içenlere 'Cezai müeyyidesi var' diyen Erdoğan, zabıtaların gelmesini istedi.
 
Erdoğan tepki göstermişti
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya bir süre daha talimat veren Erdoğan, 'Kapalı yerde sigara içiyor göstere göstere terbiyesizler. Cumhurbaşkanı'nı görüyor, hala içmeye devam ediyor' dedi.
 
Twitter'dan paylaştılar
 
Erdoğan'ın 'Terbiyesizler' dediği kişiler o anı fotoğraflayarak Twitter'dan paylaştı, gençlerden ikisinin CHP'li olduğu ortaya çıktı.
 
CHP Esenler Gençlik Kolu Başkanı Ozan Işık, Erdoğan'ın kendilerine tepki gösterirken çekilen fotoğrafını Twitter'dan paylaşarak 'Bize döndü el sallamadık ve sigara içen arkadaşıma 'kapalı alanda sigara içilmez' diye tepki gösterdi. Ona da karıştı' notu düştü.
 
Işık'ın yanındaki bir diğer ismin ise CHP Esenler İlçe Yöneticisi Didem Cendere olduğu öğrenildi.

1-374.jpg

Yazik
 // Ercan Çetin
Bu kadarina pes, insan birde yaptigi saygisizligi, ogunerek ironik olarak anlatiyor....
03 Kasım 2014 22:04
21:28
 // burhan
bunlar chp.zihniyetidir saygi olmaz edep olmaz hizmet hic olmaz bilerek sayin cumhurbaskanimiza karsi sigara icmek tahrik etmektir.ama ne tahriklere boyun egmeyen insandir o...
03 Kasım 2014 21:28
isabet olmuş
 // ac
bir chp li den başka ne beklersin ki kendinden başkasını yok saymak kural çiğnemek...
03 Kasım 2014 19:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler