YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın sırrını açıkladı!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.
Erdoğan'ın sırrını açıkladı!
16 Aralık 2011 / 10:24 Güncelleme: 16 Aralık 2011 / 10:02

NTV'de Mehmet Barlas'ın sorularını yanıtlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bilinmeyen bir alışkanlığını açıkladı. Topbaş'ın aktardığına göre Başbakan Erdoğan uzun süredir günlük tutuyor.

Erdoğan'ı ortaokul yıllarından beri tanıdığını kaydeden Topbaş, "İyi top oynadığı için dikkat çekiyordu. Ben ondan 9 yaş daha büyüğüm. Beyoğlu ilçesinde bir partide gençlik kolları başkanlığı yaptı. Ben de o partinin ilçe başkan yardımcısıydım. Daha sonra hep birlikte olduk" dedi.

"SÜPERAKTİF"

Geçirdiği ameliyat sonrası Erdoğan'ın durumunun gayet iyi olduğunu kaydeden Topbaş, Başbakan için "süperaktif" tanımlaması yaptı.

Topbaş şunları söyledi: "Bütün olan biteni takip eder. Bir kere günlük tutar yıllardan beri. Bütün toplantılarda kesinlikle her konuşulanı not eder. Güçlü bir hafızası vardır."

"GELECEK KUŞAKLAR İÇİN KAYNAK"

Günlükleri gizli olduğu için görme şansının olmadığını kaydeden Topbaş, "Doğru bir iş yaptığına inanıyorum. Bu kadar önemli bir şahsiyetin gelecek kuşaklar için kaynak teşkil edeceğine inanıyorum" dedi.

Topbaş, günlüklerde kendisinin nasıl yer aldığını merak edip etmediğiyle ilgili soru üzerine de "O günlüklerde yerimin ne olduğunu tahmin ediyorum" yanıtını verdi.

Erdoğan...
 // ibrahim çelikoğlu
Erdoğan süpeaktif,süper zeka olmuş olsaydı,amiliyat yapamazlardı.Nasıl seçildiğinin hesabını yapmasını bilirdi.En sonunda cuntacı diktatörlerin can bulmasını önlemek için herşeyi hesaplardı.Zamanın geriye dönme ihtimali vardır.Cunta belki bugüne kadar hiç görülmemiş şekilde azacak.Bütün köşeleri bilfiil işgal edecek,rant,bir partiliğe gitme yolunu dahi açabilecektir.Not tutuyordur,belki kitap yazar sobada yakarım diyebilir.Bilmiyoruz.bildiğimiz;herşeyin iy...
16 Aralık 2011 12:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler