YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın saklı fotoğrafları
Erdoğan'ın saklı fotoğrafları
02 Ocak 2011 12:01
Rize Spor Tarihi kitabının yazarı araştırmacı Fatih Sultan Kar, Başbakan Erdoğan'ın gizli kalmış fotoğraflarını ortaya çıkardı.

Rize Spor Tarihi kitabının yazarı araştırmacı Fatih Sultan Kar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynadığı döneme ait bugüne kadar hiç görmediğimiz fotoğraflarını ortaya çıkardı.

Halen İETT'de görev yapan ve memleketi Rize ile ilgili bazı kitapları bulunan Fatih Sultan Kar, Filiz Acar'la birlikte İETT'nin 140'ıncı yılı anısına, 'Onların da yolu İETT'den geçti' kitabını hazırlıyor.Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen Tayyip Erdoğan'ın sarı - kırmızılı İETT forması ile çektirdiği fotoğraflar da ilginç bir detay olarak dikkat çekiyor.
Başbakan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sheraton Oteli'nde düzenlenen Çaykur Rizespor gecesinde Rize Spor Tarihi isimli kitabı inceledi ve Fatih Sultan Kar'dan kitapla ilgili bilgi aldı.

Kitapta bulunan futbolculuk günlerine ait fotoğrafları görünce duygulanan Erdoğan, adeta tarih yolculuğuna çıktığını söyleyerek yeni kitabı da heyecanla beklediğini vurguladı.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler