YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın Mithatpaşa Stadındaki fotoğrafı ortaya çıktı!
Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışında bulunan Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılacakken, Erdoğan'ın 39 yıl önceki fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü.
Erdoğan'ın Mithatpaşa Stadındaki fotoğrafı ortaya çıktı!
10 Nisan 2016 / 14:47 Güncelleme: 10 Nisan 2016 / 15:48

Beşiktaş'ın merakla beklenen yeni stadı Vodafone Arena'nın protokol açılışı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve diğer devlet adamlarının katılımıyla gerçekleşecek.

Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere üst düzey bürokratlarla birlikte parti liderleri, Süper Lig takımlarının başkanları, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve İstanbul Valisi Vasip Şahin de açılışta hazır bulunacak.

content_cumhurbaskani-erdoganin-mithatpasa-stadindaki-fotografi-ortaya-cikti_pq0452649um88df.jpg

Açılış sebebiyle statta ve çevresinde çok geniş güvenlik önlemlerinin alınacağı bildirildi. Saat 16.30'daki organizasyonda sembolik başlama vuruşunu da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı ifade edildi. Bunun ardından ise Cumhurbaşkanı ve beraberindekilerin statla ilgili tüm birimleri tek tek dolaşıp, görevlilerden ayrıntılı bilgi alacağı belirtildi.

1977'de İETT forması giyerken o dönem ismi Mithatpaşa Stadı olan Vodafone Arena'da ilk pozunu veren Recep Tayyip Erdoğan, 39 yıl sonra aynı stadyumda açılış yapma şerefine layık olacak.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler