YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın kaldığı oteli basan asker bakın ne demiş!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı oteldeki suikast girişimine dair ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor
Erdoğan'ın kaldığı oteli basan asker bakın ne demiş!
23 Temmuz 2016 / 06:11 Güncelleme: 23 Temmuz 2016 / 10:10

Erdoğan’ın otelden ayrılmasının ardından 3 helikopterle darbeci SAT ve MAK timleri otele baskın düzenledi. Kelepçelenen polisleri ise durumu fark eden bir garson kurtardı.

Erdoğan’ın otelden ayrılmasının ardından 3 helikopterle darbeci SAT ve MAK timleri otele baskın düzenledi. Ağır silahlarla saldıran cuntacılar, Cumhurbaşkanlığı artçı korumalarından 2 polisi şehit etti. 1 emniyet amiri ve 7 polis ise çatışmaya devam etti.

POLİSLERLE DARBECİLER ARASINDAKİ MÜZAKERE

Habertürk gazetesinin haberine göre bir süre sonra cephaneleri biten polisler, darbecilere “Kimsiniz? Müzakere edelim. Ne istiyorsunuz” diye sordu. “Müzakere edelim” yanıtı veren darbeciler, silahsız olarak yanlarına giden emniyet amirini derdest edip plastik kelepçeyle bağladı. Ardından da “İnimize inecektiniz, bak biz sizin ininize indik” diyerek darp etti.

Diğer polislerin elleri de arkadan kelepçelendi. Daha sonra suikastçılar otelde arama yapmak için polislerin yanından ayrıldı. Durumu fark eden bir garson, kırdığı bir şişeyle plastik kelepçeleri keserek polisleri kurtardı.

Bakalım Pensilvanya'daki ininizi kim???!!!
 // Muhafız
Ulan şetefsiz vatan hainleri Pensilvanya'daki ininizi Hardal gazıyla,VX gazıyla haritadan sildiğimizde o zaman göreceğiz bakalım kim kimin inini koruyabilecek?buyaptığınız VATAN HAİNLİĞİNİN bedelini CENABI ALLAHA,MUHAMMED'E AND OLSUN çok ağır ödeyeceksiniz...!!!Bakalım PPensilvanya'daki vatan hainini o zaman çok güvendikleriniz ne kadar koruyabilecekler???!!!Artık karşılıksız kalmayacak bu yapılan ŞEREFSİZ VATAN HAİNLİĞİNİZ...!!!Halepçe'den BETER OLACAKSINIZ!!!...
23 Temmuz 2016 Cumartesi 16:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler