YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın bu programı paralelcileri çıldırtacak!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2015 yılının ilk ziyaretlerini 12 Afrika ülkesine yapacak. Erdoğan, Gülen Hareketi okullarının en yoğun olarak bulunduğu yerler olan Afrika ülkelerinde 'Paralel Yapı'ya dikkat çekecek.
Erdoğan'ın bu programı paralelcileri çıldırtacak!
03 Ocak 2015 / 08:18 Güncelleme: 03 Ocak 2015 / 09:20

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yılın ilk yurtdışı seyahatini Afrika kıtasına yapacak.

Erdoğan, dört ayrı turla gideceği Afrika'da toplam 12 ülkeyi ziyaret edecek. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ilk tura ocak ayında çıkacak olan Erdoğan, Etiyopya, Tanzanya ve Somali'ye gidecek.

2011 yılında başbakan olarak Somali'ye giden Erdoğan, bu defa cumhurbaşkanı sıfatıyla bu ülkeyi ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanı'nın, Gülen Hareketi'nin okullarının en yoğun olarak bulunduğu yerler olan Afrika ülkelerinde, paralel olarak nitelenen yapının yasa dışı faaliyetlerine dikkat çekmesi bekleniyor.

Erdoğan'ın yeni yılda yapacağı bir önemli ziyaret de İran'a olacak. Erdoğan, Cumhurbaşkanı seçildikten sonra ilk önce Türkiye'ye gelen Ruhani'yi ocak ayında ziyaret edecek.

20:44
 // burhan
Rabbim sayin cumhurbaskanimzin yardmcisi olsun herturlu gorunur gorunmez kaza ve belalardan korusun insallah......
03 Ocak 2015 20:44
bu iş bitti bilinsin...
 // Ömer
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2015 yılının ilk ziyaretlerini 12 Afrika ülkesine yapacak. Erdoğan, Gülen Hareketi(adı altındaki yahudi ve isevilik misyonerliği temsilcilikleri) okullarının en yoğun olarak bulunduğu yerler olan Afrika ülkelerindeki Yahudiye Hizmet Amaçlı Paralel Yapı'ya dikkat çekecek.Gülen ve hizmet adı altında kurulan fitne yuvaları demek gerek....
03 Ocak 2015 Cumartesi 11:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler