YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ı çıldırtan CD
Ankara'da gce trafik kontrolüne takılan AK Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran polisle tartıştı. CD’yi hem savcılığa hem Başbakan’a gönderdi. İçişleri inceleme başlattı.
Erdoğan'ı çıldırtan CD
25 Aralık 2009 / 12:44 Güncelleme: 25 Aralık 2009 / 12:44

Gazete Habertürk'ün haberine göre AK Partili vekille 14 polisi birbirine düşüren olay 20 Aralık’ta 02.30 sıralarındameydana geldi. Ankara Emniyeti Trafik ekipleri Çankaya Karum Alışveriş Merkezi önünde denetim yaparken AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın içinde bulunduğu araç da durduruldu. İşbaşaran’ın şoförünün kullandığı araçtan inerek polislere ve araya giren grup amirine, “Yolmu kesiyorsunuz lan sizi s...m. s...n. gidin. Vali gelecek, sen kim oluyorsun s... git”, “Buraya emniyet müdürün, valin gelecek”, “Ben üç boncukla uğraşamam, it” diye küfrettiği polis tutanağında yer aldı.

VEKİLİM ALKOLLÜ BIRAKIN GİTSİN’

Trafik aksadığı için vatandaşlarla da tartışan İşbaşaran ile polislerin arasına aracında bulunan 3 kadından biri olan sanatçı Çiğdem Tunç’un girdiği ve “Memur bey vekilim alkollü bırakın gidelim” diye olayları yatıştırmaya çalıştığı iddia edildi. Olayı saniye saniye görüntüleyen polis, tutunakla birlikte CD’yi de savcılığa gönderdi. İşbaşaran’ın bazı TV kanallarında, “Polis aracımın lastiklerini kesti”, “Emniyet müdürüne komplo kuruyorlar” iddialarının ardından olay yerinde çekilen görüntüler, Başbakan Erdoğan ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay’a da gönderildi.

Başbakan Erdoğan’ın görüntüleri izlediği öğrenildi. Olayla ilgili iki polis başmüfettişi görevlendirildi.

hafızamda tutacağım
 // seçmen
disiplin kurulunun vereceği sonuca göre sandıktadeğerlendireceğim...
26 Aralık 2009 16:49
Ey Küfürbaz,Çekil Yoldan!
 // ilbeyi
Sen bir vekil (halkta bunun karşılığı vükelâdır)olarak polise böyle küfürlü ve mütecaviz biçimde saldırırsan,sıradan vatandaş ne yapsın.
Kabul edilebilir bir hal değil...Ey Elazığ ne yaptın.Gakkoş'uma yakışmadı gari bu hal.
Görünen o ki her yerde,seviyeli insan ve idareci kadrolara ihtiyaç vardır.Daha öncede özgürlüktü(!) ve kahraman(!) bir belediyeci cümle aleme galiz küfürler savurmuştu.Demekki küfür moda şimdilerde....
25 Aralık 2009 23:14
Çok Kınıyorum
 // Fehmi Arvas
Mediya biraz Dikkatlı ve Marifetli yazıları yazsa dahada memnun olacağız.Ne demek Başbakanı ÇILDIRTACAK CD. Bu kelimeyi çok ama çok kınıyorum.Düşünseniziya bu Çıldırdan kişi yazdığınız Türkiyenin Başbakanı. Bir Vatandaş olarak bunu yazanı şiddetle kınıyorum....
25 Aralık 2009 16:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler